Prev post Next post
Press Room / 2 marca, 2022

Noobz From Poland zawiera istotne współprace tworząc najnowszą grę

# , , , , , ,

Noobz From Poland, deweloper gier strategicznych, ogłasza że najnowszy tytuł będzie pierwszym na świecie strategicznym Metaversem opartym o współczesne pole bitwy. Spółka stworzy grę we współpracy z branżowymi wizjonerami. W ich grono wchodzą Rafał Zaorski z (BigShortBets.com), Krzysztof Perdek (Uniqly.io) oraz Jacek Gadzinowski (były dziennikarz Secret Service). 

Jesteśmy niezwykle dumni, że przy naszej najnowszej grze, której tytuł ogłosimy wkrótce, będziemy współpracować z tak renomowanymi partnerami. Ich ogromna wiedza i doświadczenie przy nowych technologiach oraz gamingu pomogą nam w pełni wykorzystać potencjał NFT i Metaverse. Myślę, że pozwoli nam to w dotarciu do znacznie szerszego grona graczy – komentuje Jarosław Kotowski, prezes Noobz From Poland

O sukces rynkowy projektu zadbają rozpoznawalni wizjonerzy i inwestorzy. Wśród nich znajdują się Rafał Zaorski, przedsiębiorca, inwestor i twórca Big Short Bets – projektu opartego o technologię blockchain mającego na celu umożliwienie użytkownikom handlu informacjami w sposób zdecentralizowany, anonimowy i bezpieczny. Ponadto spółka współpracuje z Krzysztofem Perdkiem, prezesem oraz założycielem Uniqly.io – spółki zajmującej się połączeniem NFT i świata rzeczywistego oraz Jackiem Gadzinowskim, byłym dziennikarzem najstarszego polskiego czasopisma o grach wideo, Secret Service, od lat specjalizującego się w marketingu internetowym, sportowym oraz e-commerce.

Zespół Noobz from Poland został w ostatnim roku znacznie wzmocniony poprzez dołączenie doświadczonych developerów. Obecnie w spółce kluczowe stanowiska produkcyjne zajmują weterani branży, którzy pełnili ważne role w najlepszych polskich studiach.

– Blockchain oraz NFT mogą stać się rewolucją na skalę pojawienia się Internetu. Chcemy podjąć to wyzwanie i wejść w ten rynek wcześnie. Szczęście sprzyja odważnym – kończy prezes spółki.

Spółka przekaże bardziej szczegółowe informacje dotyczące pierwszego strategicznego Metaversu w nieodległej przyszłości. Z uwagi na obecną sytuację geopolityczną Noobz wstrzymał się z organizacją konferencji prasowej.