Prev post Next post
Press Room / 18 lutego, 2022

Kool2Play ogłosił datę premiery Uragun!

Futurystyczny top-down shooter polskiego studia Kool2Play zadebiutuje 30 marca w usłudze Early Access

Niezależny producent, firma Kool2Play, ogłosił, że już 30 marca tworzona przez studio gra akcji Uragun, ukaże się w usłudze Early Access na Steam. Ponadto, w trakcie nadchodzącego wydarzenia Steam Next Fest (21-28 lutego), gracze będą mogli pobrać darmową wersję demonstracyjną gry. To wyjątkowa okazja żeby zapoznać się z tytułem jeszcze przed jego premierą. 

Po całkowitej przebudowie rozgrywki w 2021 r. związanej z dołączeniem do zespołu Game Directora – Frana Avilésa (Deep Rock Galactic), Kool2Play może wreszcie zaprezentować swoją przepełnioną akcją futurystyczną grę z gatunku top-down shooter.

W grze Uragun wcielimy się w zabójczego, ale uroczego Mecha, który przebudził się, by odkryć, że świat został opanowany przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Poszukiwania zaginionego pilota Mecha i zarazem jego przyjaciela zaprowadzą graczy do różnych wyjątkowych miejsc, takich jak gorąca Barcelona, futurystyczny Hong Kong czy zaśnieżone górskie szlaki Ameryki Północnej. Aby przetrwać, będziemy musieli stoczyć liczne, wymagające i dynamiczne walki. Rozwijanie umiejętności o nowe rodzaje broni, od strzelb i karabinów automatycznych, po plazmowe bumerangi i wyrzutnie rakiet, zwiększą szanse w starciach z licznymi przeciwnikami.

Z okazji Steam Next Fest twórcy przygotowali także nowe wideo prezentujące rozgrywkę w Uragun, które można obejrzeć tutaj:

Wersja demonstracyjna będzie dostępne od 21 do 28 lutego na stronie gry na Steam. Gracze będą mogli zapoznać się ze wstępem do gry i 4 misjami rozgrywającymi się w 2 różnych etapach.

Jest nam niezmiernie miło potwierdzić marcową datę premiery Uragun we wczesnym dostępie – mówi Marcin Marzęcki, Prezes Zarządu Kool2Play. – Nie możemy doczekać się, żeby po okresie bardzo intensywnej pracy całego zespołu móc zaprezentować nasz tytuł graczom. Co więcej, już wkrótce w ramach festiwalu Steam Next, który jest wyjątkowym świętem dla miłośników gier, udostępnimy wersję demonstracyjną Uraguna. Będzie to świetna okazja żeby zapoznać się bliżej z naszą grą kilka tygodni przed premierą.

Uragun ukaże się we wczesnym dostępie na Steam już 30 marca 2022 roku. Gra będzie cały czas rozwijana i wzbogacana o nową zawartość, a docelowo ukaże się również na platformach PlayStation, Xbox oraz Nintendo.

Materiały dla prasy dostępne są na stronie  https://bit.ly/uragun-kit

Więcej informacji o grze dostępne jest na Steam i na stronie Kool2Play. Fragmenty rozgrywki, zwiastuny i inne treści wideo można znaleźć na kanale YouTube studia.

***

O Kool2Play S.A:

Kool2Play to unikalny developer i wydawca gier operujący w szerokim zakresie gatunków. Tworzymy gry, które przede wszystkim dają frajdę, zapewniają dużą grywalność i stawiają na jakość. Równolegle z pracami nad grą Uragun, tworzymy dwie zaplanowane na kolejne lata produkcje o kodowych nazwach Project X oraz Project Y. Do Kool2Play należy również Kool Things – najbardziej doświadczona agencja specjalizująca się w międzynarodowej promocji gier pracująca m.in. nad oprogramowaniem Buffmaker, służącym do automatyzacji, przetwarzania i analityki danych marketingowych.

Kontakt dla inwestorów:

Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel. 504 212 463

 

Kontakt dla mediów:

Anna Potentas, a.potentas@strictminds.com, tel. +48 530 035 335