Prev post Next post
Press Room / 10 stycznia, 2022

Zarząd Vivid Games z nowym członkiem.

Zarząd Vivid Games z nowym członkiem. 1

 

Rada Nadzorcza powołała Piotra Gamracego do składu organu.

Nowy rok rozpoczął się dla Vivid Games od zmian w Zarządzie. Wsparciem dla prezesa Wojczakowskiego został Piotr Gamracy, powołany przez Radę Nadzorczą na pięcioletnią kadencję. Nowy członek zarządu ma duże doświadczenie w branży gier.
W Vivid Games jest od niemal roku i odpowiadał dotychczas m.in. za reorganizację działu wydawniczego oraz rozwój kultury organizacyjnej międzynarodowego, pracującego zdalnie zespołu.

Przez niemal cały 2021 rok Zarząd Spółki był jednoosobowy. Po rezygacji Remigiusza Kościelnego w styczniu ub. roku, prezesem został Jarosław Wojczakowski.

Zarząd jednoosobowy był z założenia etapem przejściowym. Cieszę się, że Rada Nadzorcza zdecydowała o powołaniu właśnie Piotra Gamracego. Dołączył do nas w Q1 2021 i przez ostatnie miesiące był dla całego zespołu dużym wsparciem. Ma nie tylko doświadczenie w branży, imponującą wiedzę z zakresu trendów czy strategii produktowych, ale również łatwość w budowaniu relacji i bazujący na danych styl zarządzania, co pozytywnie wpłynęło na management spółki i cały zespół. Piotr nie boi się też trudnych decyzji. Zreorganizował dział wydawniczy i już niebawem przedstawimy efekty tych działań – podkreśla Jarosław Wojczakowski, prezes Vivid Games S.A.

Przez ostatnie miesiące zdążyłem poznać i polubić Vivid Games. Siłą spółki, mimo pracy w trybie zdalnym, jest bardzo zgrany i zarazem bardzo zdolny zespół. Jako członek zarządu wykorzystam swoje doświadczenie i kontakty, by ten potencjał wzmocnić i przekuć w dobre – obecne i nowe – gry i dobre wyniki finansowe. Jednym ze sposobów na to jest reorganizacja działu Publishing, która dobiega końca i już niedługo powinna zaowocować. Razem z prezesem Wojczakowskim wiemy, jak zrealizować cele zakreślone w zaktualizowanej strategii i dołożymy starań, by efekty naszej pracy były widoczne już w tym roku – deklaruje nowopowołany członek zarządu Vivid Games S.A., Piotr Gamracy.

 

 

 

 

____________________________

O spółce:

Vivid Games jest jednym z najlepszych polskich developerów gier mobilnych. Od ponad dekady tworzy i dostarcza na globalny rynek najwyższej klasy produkty. Największym sukcesem Spółki jest Real Boxing, który jest najlepszą serią bokserską dostępną na platformach mobilnych. Studio zostało uznane za swoje osiągnięcia tytułem „Best Indie Developer”, otrzymało też nagrodę „Best Polish Game of the Year oraz prestiżowe wyróżnienie Apple Editors’ Choice. Vivid Games S.A. jest spółką publiczną, notowaną na warszawskiej giełdzie GPW i posiada biura w Bydgoszczy i Warszawie.

Więcej informacji o Vivid Games znajduje się na stronie www.vividgames.com.