Prev post Next post
Press Room / 16 grudnia, 2021

7Levels z grą Jet Kave Adventure na 1 miejscu w Nintendo eShop

# , , 7Levels z grą Jet Kave Adventure na 1 miejscu w Nintendo eShop 1

Jet Kave Adventure, po udanej akcji promocyjnej 7Levels, znalazło się na pierwszym miejscu w europejskim zestawieniu TOP 30 na platformie Nintendo eShop. Cyfrowa wersja gry w specjalnej cenie  będzie dostępna do 3 stycznia 2022 roku.

– Czekaliśmy na wystartowanie z akcją z kilku względów. Przede wszystkim najpierw chcieliśmy wydać wersje gry na Xboxa oraz PC i nie chcieliśmy, żeby uległy one skanibalizowaniu przez promocję Nitendo. Grudniowa data przemawiała do nas najbardziej z powodu znacznie większego ruchu w sklepie Nintendo eShop – przyznaje Krzysztof Król, wiceprezes i współtwórca 7Levels. – Naturalnie, przy ogromie promocji i premier innych tytułów w tym okresie wiązało się to z ryzykiem dużo większej konkurencji. Wierzyliśmy jednak w to, że nasza produkcja się obroni.

Planowana już od dawna akcja promocyjna opracowana została nie tylko z myślą o Starym Kontynencie. Studio właśnie wystartowało z promocją na Jet Kave Adventure (oraz sporą część gier ze swojego portfolio) również za oceanem licząc na podobne wyniki do tych, jakie udaje się osiągać na w europejskim eShopie.

Jet Kave Adventure to gra platformowa przeznaczona dla jednego gracza. Produkcja wyróżnia się świetną oprawą graficzną oraz niespotykanym klimatem “stone fiction”, łączącym epokę kamienia i sci-fi. Gracz wciela się w niej w postać Kave’a, wodza plemienia, który, przez splot niefortunnych zdarzeń, zostaje z niego wygnany. Podczas tułaczki natrafia on na statek kosmiczny, a w jego ręce trafia plecak odrzutowy. Uzbrojony w jetpack, procę oraz maczugę, będzie musiał powstrzymać przybysza z innej planety przed doprowadzeniem pobliskiego wulkanu do erupcji i zniszczeniem jego wyspy.

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw