Prev post Next post
Press Room / 15 grudnia, 2021

Creepy Jar przedstawia roadmapę Green Hell na rok 2022

# , , , , Creepy Jar przedstawia roadmapę Green Hell na rok 2022 1

Creepy Jar S.A. publikuje nową roadmapę gry Green Hell przedstawiającą najważniejsze plany rozwoju produkcji w wersji PC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One w 2022 roku.

Nowa roadmapa Green Hell 2022 zawiera:

  • Spirits of Amazonia Part 3: trzecia i ostatnia część cyklu Spirits of Amazonia, która będzie bezpłatnie udostępniona graczom posiadającym podstawową wersję gry na PC. 
  • Building Update: gracze będą teraz mieli możliwość wycinania większych drzew oraz usuwania takich przeszkód jak kłody i pnie, co zapewni im większą elastyczność podczas budowania bazy. Wprowadzone zostaną też nowe elementy: drzwi, mosty, domki na drzewie i wiele innych. Aktualizacja będzie dostępna na PC w przyszłym roku, z kolei wersja na konsole planowana jest w późniejszym terminie.
  • Animal Husbandry: do gry wprowadzona zostanie możliwość hodowli zwierząt. Gracze będą mogli złapać, karmić i rozmnażać niektóre ze stworzeń lasu deszczowego, aby pozyskać niezbędne do przeżycia w dziczy surowce. Aktualizacja będzie dostępna na PC w przyszłym roku, z kolei wersja na konsole planowana jest w późniejszym terminie.
  • Green Hell na konsole: wszystkie dodatki z serii Spirits of Amazonia będą dostępne na PlayStation 4 i Xbox One w 2022 r.