Prev post Next post
Press Room / 1 września, 2021

Simteract zaprezentował road mapę gry Train Life: a Railway Simulator

# , Simteract zaprezentował road mapę gry Train Life: a Railway Simulator 1

Już niedługo do gry Simteract zostaną dodane lokomotywy Deutsche Bahn

Aż 5 dużych aktualizacji czeka grę Train Life: a Railway Simulator w najbliższych miesiącach. Do tytułu zostaną dodane nowe elementy rozgrywki, licencjonowane lokomotywy Deutsche Bahn oraz kilka tysięcy kilometrów trasy kolejowej na terenie Anglii, Francji, Krajów Beneluksu, Europy Centralnej i Alp.

– W dzień startu Early Access Train Life: a Railway Simulator, wystartowaliśmy z ponad 600 kilometrami torów. Samo pokonanie całej dostępnej trasy, przy utrzymaniu średniej prędkości 70km/h to ponad 8 godzin rozrywki, a do tego dochodzą oczywiście jeszcze wszystkie zadania związane z zarządzaniem taborem kolejowym. Po wszystkich aktualizacjach będziemy mieć dwa razy więcej tras i jeszcze więcej zadań, co zaowocuje kilkudziesięcioma godzinami rozgrywki. Nasza gra jest ogromnym projektem – dlatego aktualizacje przygotowujemy ze znacznym wyprzedzeniem.  – opisuje stan produkcji Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract.

Wśród nowości wprowadzonych do Train Life: a Railway Simulator nie zabraknie również licencjonowanych przez Deutsche Bahn lokomotyw ICE 3 oraz ICE 4. Jest to drugi największy przewoźnik kolejowy na świecie – przewozi on około dwóch miliardów osób rocznie, a w samym 2020 roku spółka wypracowała 39.9 miliarda EURO przychodów. Lokomotywy sygnowane nazwą Deutsche Bahn są rozpoznawalne nie tylko w Europie, ale nawet w Rosji i Chinach.

– Deutsche Bahn zaufał nam dzięki jakości, jaką Train Life: a Railway Simulator prezentował jeszcze przed premierą Early Access. Jest to dla nas niezwykły zaszczyt, że w grze pojawią się pojazdy sygnowane logiem jednego z najbardziej szanowanych przewoźników kolejowych na świecie – kontynuuje prezes Simteract

W kolejnych aktualizacjach do gry będą dodawane nowe obszary Europy: Polska, Czechy oraz tereny alpejskie (Szwajcaria, Lichtenstein i Austria). Zostaną dodane również kolejne scenariusze czekające na wirtualnych maszynistów, w tym Extreme Cargo oraz Shunting and Towing. 

Wraz z dodawanymi treściami, będziemy stale dokonywać poprawek i aktualizacji. Train Life: a Railway Simulator jest grą Early Access, a przed premierą pełnej wersji nie zabraknie nowości, takich jak mini gra związana z załadunkiem najcięższych towarów, aktualizacje ścieżki dźwiękowej, czy nowy system okablowania torów kolejowych. Wszystko to jeszcze przed premierą pełnej wersji gry, w której dodamy słynną lokomotywę Orient Expressu – kończy prezes Simteract, Marcin Jaśkiewicz

 

***

O Simteract S.A.:

Simteract to spółka gamingowa z backgroundem softwarehouse’owym, od lutego 2021 notowana na NewConnect. Firma ma doświadczenie zarówno w branży gier wideo jak i w tworzeniu oprogramowania profesjonalnych symulatorów. Simteract jest autorem między innym Traffic AI – Inteligentnengo Systemu Ruchu Drogowego czy City Generator, który pozwala generować miasta w 3D na podstawie otwartych danych dostępnych w internecie. Według raportu za IV kwartał 2020 roku, spółka wypracowała w zeszłym roku niemal 3,5 mln zł przychodu operacyjnego i ponad 0,5 mln zysku netto.

Kontakt PR:

Anna Budzyńska

+48 530 035 335  

a.potentas@strictminds.com