Prev post Next post
Press Room / 3 września, 2021

Już dziś ma miejsce pierwsza multiplatformowa premiera Untold Tales

#

 

Untold Tales wydał grę Golf Club Wasteland na komputery osobiste PC oraz na konsole – Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Z okazji premiery produkcja dostępna jest w promocjach sięgających -40%.

Golf Club Wasteland jest grą autorstwa serbskiego Demagog Studio. Wcielamy się w niej w rolę golfisty Charleya, który podróżuje przez zdewastowane, ziemskie pustkowia po katastrofie ekologicznej, która zmusiła ludzkość do ucieczki na Marsa.

Co niespotykane w grach tego gatunku, Golf Club Wasteland wyróżnia się na obu płaszczyznach – rozgrywki i storytellingu. Jest po pierwsze świetnym logicznym mini-golfem, jednak to co ją wyróżnia to, okraszona świetną ścieżką dźwiękową, pełna przemyśleń podróż głównego bohatera. Czyni to z Golf Club Wasteland wyjątkową produkcję, która daje graczowi coś więcej niż tylko relaksującą rozrywkę – możliwość zadania sobie niełatwych pytań związanych z otaczającym nas światem i naszego miejsca w społeczeństwie. Na bazie dotychczasowego feedbacku, chociażby pod opublikowanym przez IGN trailerze gry, wierzę że premiera Golf Club Wasteland okaże się dużym sukcesem Untold Tales – komentuje Maciej Łączny, prezes

Premiera została przeprowadzona jednocześnie na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC – w sklepach Steam oraz Epic Games. Wraz z każdą kopią gry dla gracze dostają darmowe materiały podkreślające niespotykany klimat produkcji – oficjalny soundtrack oraz 50-stronicową powieść graficzną, przybliżającą historię głównego bohatera – Charleya.

PRZYDATNE LINKI:

Trailer Golf Club Wasteland 

Strona produktu

Materiały prasowe Golf Club Wasteland

Strona Steam

Microsoft Store

Nintendo eShop