Prev post Next post
Press Room / 6 sierpnia, 2021

7Levels wyda gry holenderskiego KeyGames Network na Nintendo Switch

# , 7Levels wyda gry holenderskiego KeyGames Network na Nintendo Switch 1

7Levels zawarł umowę ze studiem KeyGames Network na przygotowanie oraz wydanie gier „Uphill Rush Water Park Racing” oraz „Operate Now: Hospital” na Nintendo Switch. Porty będą wersjami premium obu tytułów, a daty premier i cena nie zostały jeszcze ogłoszone. 

 

W przypadku obu tytułów – Uphill Rush Water Park Racing oraz Operate Now: Hospital – jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie wersji premium, czyli płatnej edycji gier, pozbawionej mikropłatności oraz działania wydawnicze i promocyjne na platformie Nintendo eShop. Wspomniane tytuły posiadają duże grupy oddanych fanów oraz dobrze wpisują się w trendy gier popularnych na Nintendo Switch – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

 

Produkcje są obecnie dostępne na platformach mobilnych i zyskały dużą popularność. Uphill Rush Water Park Racing posiada ponad 100 milionów pobrań, przy wysokiej ocenie 4.2/5. Natomiast drugi z tytułów, pobrany dotychczas przez ponad 50 milionów użytkowników, pozwala na wcielenie się w rolę chirurga oraz dyrektora szpitala. Holenderski KeyGames Network jest powiązany z koncernem medialnym Azerion, do którego należy portfolio ponad 16000 gier, w które zagrało łącznie ponad 350 milionów unikalnych użytkowników z całego świata.

 

– Nawiązanie współpracy z KeyGames Network uznajemy za duży sukces – wierzymy, że może ona wpłynąć na rozpoznawalność 7Levels wśród graczy i partnerów biznesowych na całym świecie. Jest to kolejna międzynarodowa umowa, która umacnia pozycję spółki na rynku europejskim – kończy Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw