Prev post Next post
Press Room / 5 sierpnia, 2021

Premiera pierwszej gry Simteract już 31 sierpnia!  

# , Premiera pierwszej gry Simteract już 31 sierpnia!   1

Train Life: A Railway Simulator, zadebiutuje w wersji wczesnego dostępu na platformie Steam jeszcze w tym miesiącu. Docelowo tytuł będzie dostępny również na Epic Games Store. Jest to pierwsza gra spółki Simteract, której wydawcą jest francuska firma Nacon. Cena zostanie zakomunikowana niebawem.

Ogłoszona na początku roku gra Train Life: A Railway Simulator uroczyście otworzy serię symulatorów ‘Life’ wydawanych przez Nacona. W grze stworzonej przez Simteract użytkownik poprowadzi własną firmę kolejową, a do jego obowiązków będzie należało prowadzenie pociągów, zarządzanie personelem i taborem.

Nadchodząca premiera Train Life: A Railway Simulator to ważny moment dla całego zespołu Simteract. Opublikowaliśmy dziś nowy trailer, który ukazuje ogromny potencjał naszej gry. Wierzymy, że przekonamy graczy wyróżniającą się na rynku oprawą graficzną i intuicyjnym modelem jazdy – komentuje Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract.

W celu dostarczenia najwyższego poziomu immersji, przy tworzeniu Train Life: A Railway Simulator, Simteract wykorzystał całe swoje dotychczasowe doświadczenie związane z tworzeniem symulatorów szkoleniowych. Efekty były na bieżąco kontrolowane i potwierdzone przez wewnętrzne i zewnętrzne zespoły analityczne.

Tworząc Train Life: A Railway Simulator zwróciliśmy wraz z Naconem szczególną uwagę na przeniesienie pociągów do świata gry w taki sposób, aby zachować balans pomiędzy realizmem, a dobrą zabawą. Nowa zawartość będzie dodawana regularnie przez cały okres wczesnego dostępu, a wśród nich pojawią się m.in. nowe, ponadczasowe modele pociągów. Docelowo w grze ma być dostępne ponad 10 000 km torów na terenie całej Europy, a w czasie podróży graczowi będą towarzyszyły m.in dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe – kończy prezes spółki.

 

Trailer gry Train Life: A Railway Simulator

Karta Steam Train Life : A Railway Simulator’s

Presskit

 

 

***

O Simteract S.A.:

Simteract to spółka gamingowa z backgroundem softwarehouse’owym, od lutego 2021 notowana na NewConnect. Firma ma doświadczenie zarówno w branży gier wideo jak i w tworzeniu oprogramowania profesjonalnych symulatorów. Simteract jest autorem między innym Traffic AI – Inteligentnengo Systemu Ruchu Drogowego czy City Generator, który pozwala generować miasta w 3D na podstawie otwartych danych dostępnych w internecie. Według raportu za IV kwartał 2020 roku, spółka wypracowała w zeszłym roku niemal 3,5 mln zł przychodu operacyjnego i ponad 0,5 mln zysku netto.

 

Kontakt PR:

Anna Budzyńska

a.potentas@strictminds.com

48 530 035 335