Prev post Next post
Press Room / 6 lipca, 2021

OZE-Biomar S.A. podsumowuje rekordowy czerwiec!

#

Po finalnym podliczeniu sprzedaży za czerwiec 2021 r. gdyńska spółka poinformowała, że łączna moc zakontraktowanych przez nią w tym miesiącu instalacji fotowoltaicznych wyniosła 1,2MW (co stanowi ponad czterokrotny wzrost w stosunku do analogicznego okresu w 2020 r.). Tak duża wartość podpisanych umów w czerwcu oraz we wcześniejszych miesiącach przełożyła się na znaczące wzrosty: +118% w zainstalowanej mocy (rok do roku) oraz przychody ze sprzedaży w wysokości ok. 4,3 mln zł (+123% rok do roku).

 

To kolejna dobra wiadomość płynąca z OZE-Biomar S.A. w ostatnim czasie. Kilka tygodni temu spółka ogłosiła rozpoczęcie oferty publicznej akcji. Zapisy na akcje serii B OZE-Biomar S.A. trwają do 12. lipca. Łącznie w ramach oferty publicznej oferowanych jest 40 000 walorów o wartości nominalnej 1 zł za sztukę, których cena emisyjna zostanie ustalona do 15. lipca. Cena maksymalna ustalona została na poziomie 275 zł. Role Firm Inwestycyjnych pełnią Dom Maklerski Navigator oraz Dom Maklerski BOŚ. Jeszcze w tym roku OZE-Biomar S.A. planuje debiut na rynku New Connect. Wcześniej pojawiły się informacje o rekordowym zainteresowaniu eko-kredytami na fotowoltaikę od OZE-Biomar S.A. oferowanymi przez Bank BNP Paribas.

 

Firma jako jedna z pierwszych na rynku uruchomiła także usługę bilansowania 1:1, która pozwala klientom na uzyskanie 100% mocy z posiadanej instalacji fotowoltaicznej. Stanowi to niezwykle atrakcyjną ofertę w obliczu zapowiadanej przez rząd rezygnacji z obecnego systemu opustów.

 

Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na stronie https://www.oze-biomar.pl/relacje-inwestorskie.

 

_____________________

 

O spółce OZE-Biomar S.A.:

OZE-Biomar S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku fotowoltaiki. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży wyróżnia się ilością zrealizowanych projektów oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie Klientów. Spółka osiągnęła 5. miejsce w Polsce pod względem zainstalowanej mocy instalacji fotowoltaicznych, co przekłada się na blisko 6% udział w krajowym rynku w 2019 roku.

OZE-Biomar S.A. w swojej szerokiej ofercie posiada nie tylko instalacje fotowoltaiczne, lecz także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych czy magazyny energii. Spółka należy do polskiej Grupy Kapitałowej Sunrise Energy.

 

 

Kontakt dla mediów:

Adam Maj, a.maj@strictminds.com, tel. 733-905-397