Prev post Next post
Press Room / 30 czerwca, 2021

Kool2Play pokazał fragmenty rozgrywki z gry Uragun

# , Kool2Play pokazał fragmenty rozgrywki z gry Uragun 1

Niezależny producent gier komputerowych, Kool2Play, zaprezentował nową rozgrywkę z gry Uragun. W krótkim materiale twórcy opowiadają o postępach prac i nowościach w grze, której premiera planowana jest w Early Access już w Q4 2021. 

 

Materiał zatytułowany „One-Mech-Army” zawiera dużą porcję wiedzy na temat prac nad dynamicznym top-down shooterem tworzonym przez Kool2Play. Wśród największych zmian należy wyszczególnić: nowy wygląd gry, kamerę, model mecha, a także szereg usprawnień rozgrywki.

 

– Wraz z pierwszym Dev Diary, rozpoczynamy prezentowanie owoców naszej pracy nad grą Uragun. Jesteśmy przekonani, że najnowszy materiał wideo, jak i kolejne, które planujemy, oddadzą charakter tworzonej przez nas produkcji – już od pierwszych konceptów nastawionej na bardzo dynamiczną i satysfakcjonującą rozgrywkę. – komentuje Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

 

Uragun to futurystyczna gra akcji, w której gracz wciela się w uroczego, ale zabójczego mecha, by stanąć do walki z zastępami wrogów sterowanymi przez SI. W ręce gracza oddano pokaźny arsenał, mnóstwo przydatnych modyfikacji i wybuchowych umiejętności. Gra oferuje szeroki zakres modyfikacji rozrywki, rozbudowany system progresji i rozpoznawalne lokacje przedstawione jako biomy kontrolowane przez Sztuczną Inteligencję.

 

Dev diary dostępne jest pod linkiem: https://youtu.be/9LdeJFILNhs

Materiały prasowe są dostępne pod adresem: https://bit.ly/uragun-assets

 

Premiera Uragun już w czwartym kwartale 2021 roku w ramach wczesnego dostępu na Steam.

 

 

 

***

O Kool2Play S.A:

Kool2Play to developer i wydawca gier operujący w szerokim zakresie gatunków, które łączy wspólna idea – meaningful pop.

Tworzymy gry, które przede wszystkim dają frajdę, zapewniają dużą grywalność, ale równocześnie można dostrzec w nich jakieś wartościowe przesłanie.

Więcej informacji na temat Kool2Play oraz gry Uragun można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy, jak również w serwisach Facebook, Twitter oraz YouTube.

 

Kontakt dla inwestorów:

Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel. 504 212 463

 

Kontakt dla mediów:

Anna Potentas, a.potentas@strictminds.com, tel. +48 530 035 335