Prev post Next post
Press Room / 22 czerwca, 2021

Mythical Showdown zadebiutuje w ostatnim kwartale.

# , , ,

22Spółka chce inwestować w najbardziej dochodowe projekty.

Vivid Games modyfikuje swój plan wydawniczy przesuwając premierę Mythical Showdown na ostatni kwartał 2021. Prezes stawia na realistyczną weryfikację potencjału komercyjnego.

„Mythical Showdown to rozbudowana gra z dużym potencjałem. Wyniki fazy soft launch uwidoczniły jednak miejsca, w których wymaga jeszcze poprawy. Koreański developer musi podkręcić tempo i popracować m.in. nad intuicyjnością obsługi i zaangażowaniem użytkowników. W najbliższych tygodniach zamierzamy skupić się wraz z deweloperem nad poprawą tych aspektów rozgrywki i przeprowadzić kolejny soft launch. Jeśli wyniki po testach będą się pokrywać z naszymi założeniami oraz oczekiwaniami, gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, jeśli nie, rozważymy rezygnację z dalszych prac nad projektem.” – mówi Wojciech Mazur, product owner po stronie Vivid Games.

„Jestem bardzo zadowolony z podejścia do Mythical Showdown po naszej stronie. Świadczy o tym, że dojrzeliśmy jako wydawca i inwestujemy tylko w przemyślane projekty, które dają realne perspektywy na zwrot z inwestycji. Chcę bardzo świadomie i krytycznie podchodzić zarówno do naszych własnych jak i wydawanych przez Vivid Games tytułów. Pozwoli to z jednej strony oszczędzić czas i energię zespołu, z drugiej strony skierować je do najbardziej dochodowych projektów” – podkreśla prezes Jarosław Wojczakowski.

Poza Mythical Showdown Vivid Games pracuje nad kilkoma tytułami. Dzisiaj do globalnej dystrybucji trafił symulator randek Eroblast, na III kwartał zapowiedziana jest też m.in. premiera Real Boxing 2 na Nintendo Switch.

 

***

O VIVID GAMES

Vivid Games jest jednym z najlepszych polskich developerów gier mobilnych. Od ponad dekady tworzy i dostarcza na globalny rynek najwyższej klasy produkty. Największym sukcesem Spółki jest Real Boxing, który jest najlepszą serią bokserską dostępną na platformach mobilnych. Studio zostało uznane za swoje osiągnięcia tytułem „Best Indie Developer”, otrzymało też nagrodę „Best Polish Game of the Year”, oraz prestiżowe wyróżnienie Apple Editors’ Choice. Vivid Games S.A. jest spółką publiczną, notowaną na warszawskiej giełdzie GPW i posiada biura w Bydgoszczy i Warszawie.

Więcej informacji o Vivid Games znajduje się na stronie www.vividgames.com.