Prev post Next post
Press Room / 19 maja, 2021

Majowa ofensywa Klabatera!

Majowa ofensywa Klabatera! 1

Wyprzedaż na STEAM, premiera Crossroads Inn na Xbox oraz start otwartych playtestów The Amazing American Circus!

 

19 Maja to ważna data dla Klabatera na rok 2021. Dziś flagowy tytuł Spółki, Crossroads Inn, zadebiutuje na Xbox Series X oraz Xbox One, a już jutro rozpoczną się otwarte beta testy The Amazing American Circus. czwartek Klabater dodatkowo rozpocznie trwającą tydzień ekskluzywną wyprzedaż swoich produkcji dostępnych na platformie Steam w ramach dedykowanej aktywności- Publisher Sale!

Przed spółką niezwykle bogaty w wydarzenia okres. Pierwszym jest dzisiejsza premiera Crossroads Inn na konsole Xbox – po raz pierwszy premierę konsolową będzie miał tytuł w całości wyprodukowany w przez Spółkę. Gra dostępna na Xbox One oraz Series X zaoferuje graczom rozbudowaną rozgrywkę oraz ukaże się w bogatej w dodatki edycji zawierającej DLC: Pests & Puppies, The Pit, Hooves, Wagons oraz Bath & Beauty i unikalny dodatek Crops & Harvest.

–Crossroads Inn to nasz najważniejszy tytułów i marka, którą samodzielnie stworzyliśmy z sukcesem naszą ciężką pracą. Środowa premiera jest dla nas niezwykle ważna, to kolejny krok na drodze rozwoju Crossroads Inn i budowy globalnego zasięgu tego tytułu.

Jestem dumny, że nasza gra sprostała wymaganiom certyfikacyjnym MIcrosoft i cieszę się, że będzie dostępna dla milionów graczy konsolowych na całym świecie.  mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabater.

W tym tygodniu ruszają również dwa wydarzenia związane z platformą Steam. W czwartek (20 maja), zaplanowany jest start otwartych beta testów gry The Amazing American Circus. Tego samego dnia o godz. 19 wystartuje dedykowana wyprzedaż gier z portfolio spółki. Promocja będzie trwała 7 dni i dotrze do milionów graczy-użytkowników serwisu Steam.

– Najbliższy tydzień to święto Klabatera. Oprócz wspomnianych beta testów, wszyscy zainteresowani będą mieć możliwość sprawdzenia naszych pozostałych produkcji, korzystając ze zniżek sięgających nawet 90%. Dzięki wzorowej współpracy ze Steam będziemy widoczni wraz z naszą ofertą w ramach Daily Deal na platformie Steam, a to oznacza zwiększone obroty i wzrost zainteresowania naszymi bieżącymi i nadchodzącymi tytułami.  – komentuje Gembicki.

Do końca bieżącego roku Klabater planuje wydać ok. 10 tytułów na wszystkich najważniejszych platformach sprzętowych: PC, PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

***

O spółce:

Klabater S.A. to warszawski wydawca gier wideo, który stawia na nietuzinkowe rozwiązania oraz wyjatkową oprawę graficzną. Spółka korzysta z crowdfundingu, co zapewnia jej dużą elastyczność i łatwość skalowania projektów. Najważniejszą nadchodzącą produkcją jest The Amazing American Circus, która łączy elementy gry karcianej oraz strategii. Produkcja ma trafić 20 maja na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Klabater S.A. jest spółką notowaną na giełdzie NewConnect od 2019 roku.

 

Kontakt dla inwestorów:

Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel. 504 212 463

 

Kontakt dla mediów:

Anna Potentas, a.potentas@strictminds.com, tel. +48 530 035 335