Prev post Next post
Press Room / 13 maja, 2021

Dobry początek roku dla 7Levels 

# Dobry początek roku dla 7Levels  1

Do 0,64 mln zł. wzrosły przychody 7Levels ze sprzedaży gier w Q1 2021. Na wyniki, poza działalnością wydawniczą na Nintendo Switch, wpłynęła pierwsza premiera spółki na PC i konsole z rodziny Xbox – Jet Kave Adventure. 

Spółka odnotowała ponad 100 tys. złotych zysku netto, na co złożyły się zyski ze sprzedaży gier oraz w mniejszym stopniu z pracy na zlecenie i dofinansowania GameINN związananego z projektem “Innowacyjny system do półautomatycznego tworzenia poziomów do gier platformowych”, przy jednoczesnym, znacznym zmniejszeniu kosztów działalności operacyjnej (z 883 tys. w Q4 do 618 tys. złotych w Q1)

– Na wyniki w pierwszym kwartale 2021 roku wpływ miały dwie premiery – naszej największej dotychczasowej gry Jet Kave Adventure na Xbox Series X i PC oraz wydanie Football Cup 2021 na konsoli Nintendo Switch. Intensywnie pracujemy nad rozbudową naszego portfolio na wszystkich platformach, a obrana przez nas strategia zaczyna przynosić efekty. Docelowo pragniemy, aby back-catalog spółki stanowił stabilne źródło przychodów – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Jednocześnie, spółka w Q2 2021 kontynuuje realizację obranej strategii – już dziś autorska gra Destrobots zadebiutuje w Japonii – największym na świecie regionalnym sklepie Nintendo eShop. Natomiast na terenie Europy, Australii oraz Ameryki Północnej premierę będzie miała gra od Home Net Games – Space Commander: War and Trade. Podobnie jak w przypadku poprzednich gier wydanych w ramach tej współpracy, 7Levels odpowiedzialne jest za „port” gry oraz dystrybucję i promocję. Tytuł będzie dostępny w Nintendo eShop na terenie Europy, Australii oraz Ameryki Północnej, a cena wyniesie 9,99 EUR / USD.

 

Wierzymy, że dzisiejsze premiery podtrzymają trend z pierwszego kwartału bieżącego roku. Planujemy wzmacniać nasze portfolio wydawnicze, tworząc i portując tytuły wysokiej jakości. Seria Warplanes dobrze wpasowała się w gusta użytkowników konsoli Nintendo Switch i liczymy, że kolejna gra autorstwa Home Net Games, Space Commander: War and Trade również znajdzie grono oddanych fanów – kończy Krzysztof Król.

 

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw