Prev post Next post
Press Room / 17 listopada, 2020

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 2 – Model Biznesowy w grach Freemium

# , , , , , , , , Gaming na Giełdzie: Mobile Academy 2 - Model Biznesowy w grach Freemium 1

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy jest cyklem webinarów skierowanych do Inwestorów, prasy branżowej, twórców gier oraz osób zainteresowanych największym sektorem w branży rozrywki elektronicznej. W ramach Mobile Academy przedstawiciele GameDesire, specjaliści rynku free to play, podzielą się wiedzą dotyczącą analizowania produkcji na smartfony, rozszyfrują tajemnicze skróty, którymi posługują się na co dzień, oraz zdradzą, w co grają ludzie na swoich telefonach.

Wybór prowadzącego jest nieprzypadkowy – zespół GameDesire posiada niezwykle długie doświadczenie nie tylko na rynku free-to-play, ale także w prowadzeniu prelekcji i szkoleń z zakresu tworzenia i marketingu gier. Prezes GameDesire, Marek Wylon, często udziela się na wydarzeniach branżowych w panelach dyskusyjnych nt. technologii, designu, i biznesu.

 

Seria cyklicznych prelekcji Gaming na Giełdzie: Mobile Academy trwa od 13.10.2020. W pierwszym odcinku Marek Wylon, CEO GameDesire oraz Kacper Mendakiewicz – Digital Marketing Specialist. opowiadają o działaniach liveops, jak wygląda dzisiejszy rynek mobilny oraz tłumaczą, dlaczego analityka jest kluczowa dla sukcesu produkcji. Jest to świetne Wprowadzenie do rynku gier mobilnych dla inwestorów.

W drugim odcinku serii Gaming na Giełdzie: Mobile Academy Marek Wylon oraz Kacper Mendakiewicz przybliżają widzom Model Biznesowy w grach Freemium. Jakie są wyznaczniki wysokobudżetowych gier mobilnych? Jakie funkcjonalności zachęcają do grania poszczególne typy użytkowników? Czym są kohorty graczy?

 

Wszystkich głodnych wiedzy nt. rynku gier mobilnych zapraszamy ponownie przed świętami. Już 15.12 nastąpi premiera trzeciego odcinka serii Gaming na Giełdzie: Mobile Academy. Do zobaczenia!