Prev post Next post
Press Room / 8 października, 2020

7Levels samodzielnie wyda inbento na terenie Japonii

# 7Levels samodzielnie wyda inbento na terenie Japonii 1

Twórcy gier specjalizujący się w produkcjach na Nintendo Switch kontynuują ekspansję kraju kwitnącej wiśni.

7Levels, krakowski developer i wydawca gier z wieloletnim doświadczeniem, ogłosił samodzielne wydanie gry inbento na konsolę Nintendo Switch w Japonii. Od dnia 08 października 2020 roku tytuł będzie dostępny w przedsprzedaży, natomiast premiera nastąpi dnia 20 października. Cena japońskiej wersji inbento została ustalona na 500 JPY.

Samodzielne wydanie gry na Nintendo Switch w Japonii jest niecodziennym zjawiskiem wśród polskich deweloperów. Pionierski ruch 7Levels był możliwy ze względu na uproszczenie przepisów dotyczących publikowania tytułów w kraju Kwitnącej Wiśni:

– Ze względu na drobne zmiany w zasadach publikowania gier w Japonii, możemy wydać inbento bez konieczności podpisywania umów z zewnętrznymi wydawcami.  Chcemy wykorzystać tę szansę oraz nasze wieloletnie doświadczenie, debiutując na kolejnym dużym rynku jako wydawca. Dzięki pominięciu pośrednika jesteśmy w stanie zapewnić japońskim użytkownikom grę w atrakcyjnej cenie oraz umacniać swoją pozycję poza granicami Polski. – komentuje ruch Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels. 

 

Spółka posiada gotową japońskojęzyczną wersję tytułu, która została pozytywnie zweryfikowana przez Nintendo. Przypominamy, że “inbento” to gra logiczna przybliżająca historię rodziny kotów. Tytuł ma ponad 120 niezwykłych poziomów podzielonych na 12 różnych światów. Edycja na konsolę Nintendo Switch zebrała wysokie oceny recenzentów, m.in 9/10 od Game Spew i 8/10 od Pure Nintendo, dzięki niezwykłej grafice inspirowanej japońską estetyką oraz subtelnemu stopniowaniu poziomu trudności. 7Levels odpowiada za działania związane z portowaniem, wydaniem, dystrybucją oraz promocją tytułu na Nintendo Switch.

– Stylistyka inbento oraz obecność kotów w grze utwierdzają nas w przekonaniu, iż spodoba się ona japońskim odbiorcom. Liczymy, że niezwykła grafika rozbudzi w nich ciepłe odczucia, które zachęcą do sięgnięcia po ten nietuzinkowy tytuł. – kończy wiceprezes 7Levels.

 

Przypominamy, że 6 października rozpoczęły się zapisy na 50-100 tys. akcji serii D. Potrwają one do 20 października, a cena emisyjna jednej akcji została ustalona na 32 zł. Pozyskane środki spółka wykorzysta na powiększenie zespołu produkcyjnego, rozwój segmentu działalności wydawniczej oraz dofinansowanie nadchodzącej autorskiej produkcji, której zakończenie produkcji zaplanowane jest na koniec 2021 roku.

___________________________________________________________

O SPÓŁCE:

 

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki: http://www.7lvls.com/

Facebooku: https://www.facebook.com/7lvls/

Kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQiGakFXMyWNY22emDr7Mw