Prev post Next post
Press Room / 29 kwietnia, 2020

QubicGames ogłosił plan swoich 16. urodzin

# , , , QubicGames ogłosił plan swoich 16. urodzin 1

Duża część przychodów ze sprzedaży gier zostanie przekazana na rzecz walki z COVID-19

Promocja urodzinowa QubicGames już trwa. Przecenione tytuły są objęte akcją GamesvsCovid19, w związku z czym 20% przychodów ze sprzedaży gier pomniejszonych o prowizje i opłaty licencyjne zostanie przekazane na cele charytatywne. Wyprzedaż oraz inne akcje związane z 16-leciem potrwają do początku czerwca.

QubicGames rozpoczął wyprzedaż gier ze swojego portfolio na konsolę Nintendo Switch. Do 5. maja dostęp do promocji będą mieli gracze, którzy kupią lub posiadają tytuły Geki Yaba Runner Anniversary Edition oraz Robonauts. Wybór uprzywilejowanych tytułów jest nieprzypadkowy – to właśnie z tych gier 100% wpływów będzie przekazanych na walkę z COVID-19.

QubicGames ogłosił plan swoich 16. urodzin 2

Tak jak w poprzednim roku planujemy wielkie niespodzianki dla wszystkich świętujących nasze urodziny. Chcemy zachęcić graczy do wsparcia akcji GamesvsCovid19 i w tym celu przygotowaliśmy specjalne oferty na stronie www.qubicgames.com/16th-anniversary-sale/ . Chcemy pokazać, że warto pomagać. – komentuje akcję prezes QubicGames, Jakub Pieczykolan. – Jednocześnie w tym tygodniu rozpoczęliśmy akcję przekazywania sprzętu ochronnego sprowadzonego z Chin do polskich szpitali, zapowiedziane ponad 22.000 maseczek zostanie przekazane do końca tego tygodnia.

Regularna część wyprzedaży będzie trwała w dniach 6.05 – 5.06 i dostęp do niej będą mieli wszyscy użytkownicy konsoli Nintendo Switch. Promocje cenowe będą w tym czasie niższe niż w pierwszym tygodniu urodzin QubicGames.

Przypominamy, że 15. urodziny spółki okazały się być sukcesem. W ciągu akcji trwającej od 7.05 do 30.06.2019 spółka przekroczyła barierę miliona sprzedanych gier na konsoli Nintendo Switch. W trakcie 16-lecia liczymy, że suma ta osiągnie 3 miliony sztuk.