Prev post Next post
Press Room / 14 kwietnia, 2020

Green Hell sprzedał się już w ponad 580 000 kopii

# , , , , , , Green Hell sprzedał się już w ponad 580 000 kopii 1

Liczba sprzedanych kopii gry Green Hell przekroczyła 580 000 sztuk, z czego 180 000 sztuk znalazło nabywców w ciągu ostatnich 7 dni.  Gra która od tygodnia dostępna jest w trybie co-op, mimo zakończenia okresu promocyjnego, wciąż znajduje się w czołówce najbardziej popularnych tytułów w serwisie Steam.

 

Gra Creepy Jar w dalszym ciągu utrzymuje się na liście TOP20 globalnych bestsellerów platformy Steam mimo zakończenia promocji cenowej. W ostatnim tygodniu w momencie szczytu jednoczasowo o przetrwanie w amazońskiej dżungli walczyło ponad 20 000 graczy. Równie wysoka pozostaje ocena graczy – spośród 9 294 recenzji wystawionych dotychczas aż 84% jest pozytywnych. W najbliższym czasie Spółka planuje dalsze prace nad grą, które obejmą wprowadzenie trybu story do trybu kooperacji.

 

Przypominamy, że tryb co-op jest darmową aktualizacją do gry Green Hell. Tytuł od debiutu w Steam Early Access jest stale rozwijany o nowe treści, które niezmiennie cieszą się dużą aprobatą grającej społeczności. Spółka planuje wydać grę na konsole PS4, Xbox One, Nintendo Switch a także na gogle VR, które rosną na znaczeniu dzięki głośnej premierze najnowszej produkcji od Valve. Od 10 marca zestaw Valve Index umożliwiający zabawę w wirtualnej rzeczywistości znów jest w sprzedaży.

 

więcej o Creepy Jar oraz Green Hell

***

Trailer/IGN:

http://www.ign.com/videos/2018/05/15/green-hell-announcement-trailer

Trailer i screeny /IGN:

http://www.ign.com/articles/2018/05/15/green-hell-is-an-amazonian-survival-nightmare-in-its-first-trailer

Steam:

https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

Facebook:

https://www.facebook.com/GreenHellGame/

Twitter:

https://twitter.com/GreenHellGame

Oficjalna strona internetowa gry:

http://greenhell-game.com/

O spółce: Creepy Jar SA działa na rynku od 2017 roku. Studio specjalizuje się w szeroko rozumianym gamingu i produkuje gry z gatunku survival simulation. Core team Creepy Jar stanowi obecnie 14 osób, których kompetencje uzupełniają wszystkie obszary niezbędne do produkcji gry. Dodatkowo zespół wspomagany jest przez zewnętrznych specjalistów pracujących m.in. nad muzyką, fabułą, outsourcingiem wybranych elementów graficznych. Ambicją Studia jest stworzenie gatunku, który połączy w sobie casualowość gier typu AAA z rozgrywką cenioną przez graczy hardcorowych sięgających po konwencję charakterystyczną dla survival symulatorów. Spółka dedykuje gry komputerom PC oraz konsolom PS4/XboxOne. W przyszłości nie wyklucza możliwości przeportowania produkcji na inne platformy.

Osoba do kontaktu: Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel. 504 212 463