Prev post Next post
Press Room / 12 lutego, 2020

7Levels: Premiera gry „inbento” na konsoli Nintendo Switch już 12. marca!

# , ,

„inbento” zadebiutuje już 12 marca 2020 r na konsoli Nintendo Switch. Za wydanie gry odpowiedzialne jest krakowskie studio 7Levels. Tytuł będzie dostępny na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 4,99 EUR/USD.

7Levels: Premiera gry „inbento” na konsoli Nintendo Switch już 12. marca! 1

7Levels, wydawca oraz developer gier na konsole oraz komputery ogłosił datę premiery gry inbento w Nintendo eShop. Gra logiczna traktująca o życiu kociej rodziny i skupiająca się na tematyce japońskiej kuchni bento zadebiutuje na Nintendo Switch już 12. marca. 7Levels odpowiada za działania związane z portowaniem, wydaniem, dystrybucją oraz promocją tytułu na tej platformie. Produkcja będzie dostępna na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 4,99 EUR/USD.

 

Liczymy, że Inbento osiągnie świetne wyniki. Ma niepowtarzalny klimat, interesujące zagadki oraz koty, czyli wszystko to, co uwielbiają gracze. – tłumaczy Krzysztof Król, wiceprezes krakowskiej spółki.

Przypominamy, że inbento to gra logiczna przybliżająca historię rodziny kotów. Tytuł ma ponad 100 niezwykłych poziomów podzielonych na 12 różnych światów. Obecnie gra dostępna jest na platformach mobilnych, gdzie zbiera bardzo wysokie oceny użytkowników (App Store 4,8/5; Google Play 4,9/5). Tytuł zbiera świetne recenzje dzięki niezwykłej grafice inspirowanej japońską estetyką oraz subtelnemu stopniowaniu poziomu trudności.

 

Więcej informacji o 7Levels można znaleźć na:

Strona internetowej spółki:

Facebooku,

YouTube,

pozostałe artykuły o 7Levels