Prev post Next post
Press Room / 16 stycznia, 2020

Polski top down shooter Uragun zadebiutuje na platformie Steam w Early Access na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2020 roku  

# , , Polski top down shooter Uragun zadebiutuje na platformie Steam w Early Access na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2020 roku   1

Studio Kool2Play przesuwa debiut we wczesnym dostępnie na Steam ze stycznia na przełom II i III kwartału tego roku – celem jest oddanie w ręce graczy bardzo zaawansowanej wersji gry.

 

Studio Kool2Play poinformowało o zmianie terminu wydania swojego flagowego tytułu w Steam Early Access. Zgodnie z nowo przyjętą strategią, gra Uragun pojawi się we wczesnym dostępie na przełomie II i III kwartału bieżącego roku.

W grudniu Uragun przeszedł gruntowne playtesty, po ich zakończeniu powstało kilka wspaniałych pomysłów na ulepszenia w rozgrywce. Uznaliśmy, że oddanie w ręce graczy praktycznie ukończonej gry, to jedyna droga, która zapewni jej dobre przyjęcie i sukces we „wczesnym dostępie”. Dopracowana, świetnie zbalansowana gra, która będzie następnie uzupełniana funkcjonalnością, zasugerowaną przez społeczność Steam, to cel który chcemy osiągnąć.” – poinformował prezes Marcin Marzęcki.

Uragun to hardkorowy top down shooter z elementami taktyki, gdzie główną osią fabuły jest walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć. Poziomy są zaprojektowane w oparciu o prawdziwy układ map światowych metropolii. Gra pozwoli użytkownikom zasiąść za sterami potężnego mecha walczącego z falami super inteligentnych botów kierowanych SI, rozprzestrzeniających się po ulicach znanych miast.

Wersja gry z wczesnego dostępu zaoferuje m.in. dwa tryby rozgrywki (kampania i sandbox), rozbudowane akty, dialogi wraz ze ścieżką audio oraz tryb kooperacji w wersji eksperymentalnej. Gra ma być dostępna w cenie 14,99 USD.