Prev post Next post
Press Room / 6 grudnia, 2019

Space Pioneer już dziś dostępny na Nintendo Switch

# , , , , , , , , , , ,

Łącznie 4 premiery i promocja świąteczna do końca roku.

Space Pioneer zadebiutuje już dziś w sklepach Nintendo eShop Ameryki Północnej, Europy i Australii. QubicGames przygotowuje również promocję świąteczną z okazji swoich 15. urodzin.

Cena gry została ustalona na poziomie 9.99 USD / 9.99 EUR. Produkcja zebrała pozytywne oceny użytkowników na dotychczasowych platformach – 4,9/5 na App Store oraz 4,2/5 na GooglePlay. Jest to pierwszy tytuł przeportowany na konsolę Nintendo Switch w ramach umowy zawartej w lipcu z Vivid Games, w ramach której QubicGames wyda co najmniej 10 tytułów bydgoskiego studia. Wydanie dostępne w Nintendo eShop będzie wiernie oddawało klimat oryginału, zachowując humor produkcji oraz możliwość wspólnej, czteroosobowej rozgrywki w trybie kooperacji.

Space Pioneer jest grą bardzo dobrze pasujacą na konsolę Nintendo Switch, w którą wciąga w rozgrywkę zarówno na telewizorze z przyjaciółmi, jak i w trybie przenośnym. Solidny gameplay, duża różnorodność, bossowie,  możliwość rozegrania całej kampanii w 4 osoby w trybie kooperacji i odrobina humoru to jest to co cechuje Space Pioneer.  – opisuje Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

W najbliższych tygodniach będą miały miejsce jeszcze 3 premiery – Akuto: Showdown, Barbarous: Tavern of Emyr oraz Sheep Patrol. Daty ukazania się wymienionych tytułów zostały ustalone na 25. i 26. grudnia 2019 roku. QubicGames przygotowuje również specjalne wydarzenie świąteczne, które podkreśli udany, jubileuszowy rok wydawcy.

Wraz z dzisiejszą premierą jeszcze 4 tytuły zobaczą światło dzienne przed końcem roku. Nie samymi premierami jednak QubicGames żyje. Wraz z nowymi grami dbamy, aby wszystkie nasze tytuły nie zostały zapomniane i w tym celu już niedługo ruszy specjalne wydarzenie planowane na święta. Jest ono związane z 15leciem QubicGames, w czasie którego świętowaliśmy milion sprzedanych kopii naszych gier. – kończy prezes.

Przypominamy, że sprzedaż gier QubicGames w 2019 r. przekroczyła ponad milion sztuk. W bieżącym roku spółka wyda łącznie 24 gry na konsolę Nintendo Switch. W samym IV kwartale do sprzedaży trafi 12 gier. W ostatnich tygodniach najlepsze wyniki osiągnęły gry Rimelands: Hammer of Thor, Puzzle Book i REKT: High Octane Stunts.

O spółce:

QubicGames SA to wydawca i developer niezależnych gier Premium z 15-letnim doświadczeniem. Spółka specjalizuje się w tworzeniu, portowaniu i wydawaniu gier na platformę Nintendo Switch. Jest skutecznym i globalnym wydawcą, który współpracuje z developerami z ponad 10 krajów. W swoim portfolio wydawniczym ma ponad trzydzieści gier wydanych na najnowszej konsoli Nintendo, których sprzedaż osiągnęła ponad 1 500 000 kopii. Od września 2016 roku akcje QubicGames są notowane na rynku NewConnect.

Więcej informacji o spółce można znaleźć na:

 

Kontakt dla mediów:
Sylwia Borowska, +48 791 910 702

Kontakt dla inwestorów:
Tomasz Muchalski +48 504 212 463