Prev post Next post
Press Room / 10 grudnia, 2019

Niespodzianka od QubicGames na święta ujawniona

# , , Niespodzianka od QubicGames na święta ujawniona 1

Największa kampania marketingowa na Switch rusza w dniu dzisiejszym

Już dzisiaj rozpocznie się największa kampania marketingowa w historii Nintendo Switch, zamykająca obchody 15- lecia istnienia QubicGames. Od 10 do 24 grudnia, w ramach świątecznej promocji na jubileusz, Spółka rozda swoim użytkownikom setki tysięcy gier. Rok zostanie domknięty 3 premierami gier w dniach 25 i 26 grudnia.

Niespodzianka od QubicGames na święta ujawniona 2

Więcej

QubicGames rozpoczyna promocję pod nazwą „The 15 Year Anniversary Giveaway + Sale”. Przez najbliższe dni Spółka udostępni za darmo 10 gier – Robonauts, Geki Yaba Runner, Puzzle Book, One Strike, Wreckin’ Ball Adventure, Koloro, #RaceDieRun, REKT! High Octane Stunts, Mana Spark i tajemniczy tytuł, który zostanie ujawniony w późniejszym terminie. Pierwsza gra, Robonauts, będzie dostępna za darmo od 10 do 15 grudnia dla wszystkich użytkowników posiadających grę QubicGames na konsoli Nintendo, kolejne gry będą dostępne przez 24 godziny.

Okres przedświąteczny zaczęliśmy od serii udanych promocji, takich tytułów jak Mana Spark, Blazing Beaks, Warlocks 2: God Slayers czy Akane. Dzisiaj przechodzimy do najważniejszej części naszej kampanii świątecznej powiązanej z 15- leciem QubicGames. W przeciągu kilkunastu dni planujemy rozdać setki tysięcy, a może nawet miliony gier na konsolę Nintendo. Chcemy, żeby nasi gracze poczuli się naprawdę docenieni, a sama kampania przyciągnie uwagę mediów i nowych graczy do marki QubicGames. – informuje prezes Spółki, Jakub Pieczykolan.

Całość działań w tym roku zakończy premiera trzech gier tuż po zakończeniu Giveaway. Spółka wprowadzi do sprzedaży na konsolę Nintendo Switch gry Barbatrous: Tavern of Emyr i Sheep Patrol dnia 25 grudnia 2019 roku, oraz grę Akuto: Showdown 26 grudnia 2016 roku. Tym samym QubicGames wyda w obecnym roku 24 gry na najnowszą konsolę Nintendo.

Grudzień powinien być bardzo dobrym okresem dla QubicGames, seria promocji, kampania marketingowa „The 15 Year Anniversary Giveaway + Sale” oraz cztery istotne premiery. Działania te pozwolą pozyskać kolejnych graczy an konsoli Nintendo Switch i rozpocząć nowy etap Spółki w roku 2020 związany z wydawaniem coraz większych i bardziej rozpoznawalnych tytułów na konsolach Nintendo, Sony i Microsoft  – dodaje prezes.  

Więcej informacji o kampanii dostępnych jest na dedykowanej stronie www.qubicgames.com/15years

 

O spółce:

QubicGames SA to wydawca i developer niezależnych gier Premium z 15-letnim doświadczeniem. Spółka specjalizuje się w tworzeniu, portowaniu i wydawaniu gier na platformę Nintendo Switch. Jest skutecznym i globalnym wydawcą, który współpracuje z developerami z ponad 10 krajów. W swoim portfolio wydawniczym ma ponad trzydzieści gier wydanych na najnowszej konsoli Nintendo, których sprzedaż osiągnęła ponad 1 500 000 kopii. Od września 2016 roku akcje QubicGames są notowane na rynku NewConnect.

więcej informacji o spółce można znaleźć na:

 

Kontakt dla mediów:
Sylwia Borowska, +48 791 910 702

Kontakt dla inwestorów:
Tomasz Muchalski +48 504 212 463