Prev post Next post
Press Room / 17 października, 2019

Pudełkowa wersja gry Blair Witch już wkrótce!

# , , , ,

Tytuł przed świętami Bożego Narodzenia będzie dostępny w sklepach na całym świecie

Pudełkowa wersja gry Blair Witch już wkrótce! 1

Bloober Team, niezależny producent gier z gatunku hidden horror, ogłosił współpracę z Koch Media w zakresie dystrybucji gry Blair Witch w wersji pudełkowej. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole jeszcze w tym roku.

 

Bloober Team podpisał umowę licencyjno-dystrybucyjną ze spółką Koch Media GmbH na wydanie Blair Witch w wersji pudełkowej. Na bazie porozumienia gra będzie dostępna w sklepach na terenie Ameryki Północnej i Środkowej, Australii, Nowej Zelandii oraz państw EMEA z wyłączeniem Rosji. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Koch Media przeprowadzi również kampanię marketingową związaną z dystrybucją gry Blair Witch.

 

To pierwsza nasza produkcja, która będzie miała globalną dystrybucję retail. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, a data premiery wersji pudełkowej nie jest przypadkowa. Blair Witch trafi do sklepów przed świętami dzięki czemu powinniśmy osiągnąć istotną sprzedaż. Nasz partner przeprowadzi mocną kampanię marketingową co powinno wspomóc również sprzedaż w dystrybucji cyfrowej. – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

 

Przypominamy, że Blair Witch zadebiutował w sierpniu tego roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Tytuł zebrał świetne recenzje w renomowanych magazynach branżowych (IGN, God is a Geek, Rely on Horror) oraz został nominowany do nagrody Golden Joystick Awards. Gra zaliczyła najlepsze otwarcie w historii Bloober Team a spółka ugruntowała swoją pozycję wśród kluczowych i najpopularniejszych horrorów na rynku.

 

O Spółce:

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku „hidden horror”. W krakowskim studio Bloober Team zatrudnia i współpracuje z grupą blisko 100 najlepszych specjalistów w branży w Polsce.

O Koch Media:

Koch Media jest twórcą oraz dystrybutorem gier, filmów oraz oprogramowania. Spółka z siedzibą w Austrii zajmuje się działalnością wydawniczą na obszarze Europy, Ameryki Północnej oraz Australii. Firma posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży. Studio współpracowało z czołowymi twórcami gier i oprogramowania z całego świata, w tym: Bethestda, Capcom, Codemaster, Kaspersky, Konami, Sega, Square Enix oraz wiele innych.

 

Kontakt:

 

Piotr Babieno; +48 12 3538555; piotrb@blooberteam.com

Tomasz Muchalski; + 48 504 212 463; t.muchalski@everestconsulting.pl