Prev post Next post
Press Room / 5 września, 2019

Dziś premiera pełnej wersji GREEN HELL

# ,

 Już dziś od godziny 15.00 czasu środkowoeuropejskiego będzie można kupić pełną wersję gry GREEN HELL, najbardziej obiecującego tegorocznego polskiego tytułu. Wsparcie platformy STEAM oraz licząca blisko pół miliona lista oczekujących, rozbudza nadzieję na rynkowy hit. Tym bardziej, że ten symulator przetrwania w dżungli amazońskiej autorstwa warszawskiego studia Creepy Jar, znalazł już ponad 200 000 nabywców w wersji „Early Access”.

 

Wszystkie ręce na pokładzie. Jesteśmy pewni, że dostarczamy produkt najwyższej jakości, którego cykl życia podobnie jak konkurencji to 4 i więcej lat. Tym bardziej, że trwają już zaawansowane prace nad trybem co-op, a także wersjami konsolowymi, które trafią do sprzedaży w 2020 r.  zapowiada Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

 

Od początku premiery w trybie early access w czerwcu 2018 r. GREEN HELL trafił do czołówki bestsellerów platformy STEAM. Grę oceniło już ponad 3 700 graczy, a średnia ocen pozytywnych to wciąż 83% mimo formuły early access. Również dzisiejsza premiera pełnej wersji gry może liczyć na wsparcie STEAM. – STEAM poprosił o przygotowanie dużych i małych banerów, liczymy więc że pojawimy się w jakiejś formie zarówno w tzw. content hub jak i stronie głównej. Dodatkowo, jeśli nie przede wszystkim, wszyscy użytkownicy early access dostaną informację o premierze, co jest potężnym wsparciem- podkreśla Kwiatek.