Prev post Next post
Press Room / 22 maja, 2019

QubicGames przekroczył milion sprzedanych kopii swoich gier na Nintendo Switch

Geky Yaba Runner Anniversary Edition  za darmo dla graczy, którzy posiadają co najmniej jedną,  płatną grę od QubicGames

Licznik, który został uruchomiony wraz z rozpoczęciem jubileuszowej akcji promocyjnej QubicGames, przekroczył właśnie 1 mln pobrań. Zgodnie z zapowiedziami oznacza to wyjątkową niespodziankę dla fanów wydawcy, którą będzie udostępnienie darmowej wersji Geki Yaba Runner osobom posiadających co najmniej jednen płatny tytuł z portfolio spółki.

QubicGames przekroczył milion sprzedanych kopii swoich gier na Nintendo Switch 1

Już 31 maja gracze posiadający co najmniej jeden tytuł wydany przez QubicGames na Nintendo Switch otrzymają całkowicie za darmo długo wyczekiwany, autorski tytuł spółki – Geki Yaba Runner. Jest to zapowiedziana wcześniej nagroda-niespodzianka związana z przekroczeniem 1 mln pobrań gier spółki na najnowszej konsoli Nintendo.

 Ponad milion sprzedanych kopii gier na Nintendo Switch utwierdza nas w przekonaniu, że skupienie się na roli wydawcy było trafną decyzją. Chcemy podziękować naszym fanom za udział w akcji promocyjnej i przekroczenie tej okrągłej liczby. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się udostępnić całkowicie za darmo każdemu posiadaczowi chociaż jednej gry od QubicGames nasz autorski tytuł, Geki Yaba Runner – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.

Przypominamy, że w ramach 15-lecia firma przygotowała promocję 12 gier ze swojego portfolio na konsole Nintendo Switch. Gry są dostępne w obniżce sięgającej od 80 do 94%. Dodatkowo, gracze posiadający co najmniej jedną z gier wydawcy mają możliwość zakupienia nowych tytułów wydanych w ramach jubileuszu 50% taniej

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych wyników jubileuszowej promocji. Akane i Blazing Beaks, dwie gry, które dotychczas miały premierę w jej ramach, osiągnęły dobre wyniki sprzedażowe i obserwujemy, że podobają się naszym użytkownikom – komentuje prezes QubicGames. – Przed nami trzy premiery, które powinny zostać bardzo dobrze przyjęte przez graczy. Mamy nadzieję, że dzięki jubileuszowi dotrzemy do zupełnie nowych odbiorców, jednocześnie dbając o naszych dotychczasowych fanów.