Prev post Next post
Press Room / 14 maja, 2019

7Levels zawarło umowę wydawniczą z First Press Games

7LEVELS, akredytowany developer gier na konsole Nintendo, podpisał umowę z First Press Games. Niemiecka firma specjalizująca się w wydawnictwie limitowanych wersji gier wideo, zajmie się wydaniem, promocją oraz sprzedażą specjalnej wersji pudełkowej Castle of Heart.

7Levels zawarło umowę wydawniczą z First Press Games 1

7Levels podpisał z First Press Games – niemiecką spółką specjalizującą się w publikacji limitowanych wersji gier i ścieżek dźwiękowych – umowę na wydanie wersji pudełkowej swojego debiutanckiego tytułu Castle of Heart. Umowa wydawnicza przewiduje prawo do produkcji, reprodukcji, promocji, publikacji oraz sprzedaży gry oraz płyty CD ze ścieżką dźwiękową oraz akcesoriów związanych z grą na okres 12 miesięcy od pierwszego dnia publikacji. 7Levels będzie otrzymywał miesięczne opłaty licencyjne, a ich wysokość będzie zależna od przychodów uzyskanych ze sprzedaży.

 

Od dawna chcieliśmy wydać pudełkową wersję naszego pierwszego tytułu. Ponadto od chwili debiutu wersji cyfrowej otrzymywaliśmy mnóstwo pytań od graczy o dystrybucję fizyczną. Dzięki współpracy z First Press Games będziemy mieli możliwość udostępnić aż dwie edycje limitowane. Pierwsza z nich będzie dostępna w opcji standardowej, a druga w opcji specjalnej. Ponadto odrębnie zostanie wydana ścieżka dźwiękowa do gry w formie płyty CD.  – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS. – Liczymy, że spodobają się naszym fanom i sprostają ich oczekiwaniom, a także stanie się nie lada gratką dla kolekcjonerów.

 

Przypominamy, że Castle of Heart to osadzona w świecie fantasy platformówka 2.5D (wszystkie elementy to wysokiej jakości modele trójwymiarowe, ale postać porusza się jak w klasycznej grze platformowej 2D), w której gracze wcielają się w postać zaklętego w kamienny posąg rycerza. Styl inspirowany słowiańską mitologią utrzymuje mroczną atmosferę dark fantasy.