Prev post Next post
Press Room / 10 maja, 2019

Golf Peaks, wydane przez 7Levels zakwalifikowane do promocji Nintendo.

Gra wydana przez polskie studio 7Levels Golf Peaks dostępna w przecenie – 30 %! Wczoraj ruszyła nowa promocja Nintendo w Europie ‘’Go Digital’’.  Trafiły do niej specjalnie wyselekcjonowane gry, które dostępne są w dystrybucji cyfrowej poprzez platformę Nintendo eShop.

 

Golf Peaks – gra łódzkiego studia Afterburn, wydana na Nintendo Switch przez 7Levels znalazła się wśród 130 produkcji wybranych przez Nintendo w ramach ich najnowszej promocji „Go Digital”. Przecena skierowana jest do graczy z Europy, którzy decydują się na zakup gry w dystrybucji cyfrowej. Akcja potrwa do 19 maja, a w czasie jej trwania Golf Peaks dostępna będzie w promocji -30% od ceny bazowej 4.99 EUR. Golf Peaks to odprężająca gra logiczna, w której gracze zdobywają szczyty gór grając w golfa. Tytuł trafił do sprzedaży na konsolę Nintendo Switch w Europie, Australii i Ameryce Północnej 14 marca 2019r. i od tamtej pory zbiera same pozytywne recenzje, utrzymując ocenę na poziomie oscylującym w okolicach 8/10.

 

– Cieszymy się, że gra, którą wydaliśmy została zakwalifikowana do promocji cenowej organizowanej przez Nintendo. Pokazuje to, że Golf Peaks jest doceniane i dobrze oceniliśmy jego potencjał. Utwierdza nas w przekonaniu, że należy rozwijać program wydawania gier zewnętrznych deweloperów – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels. – Jest to pierwszy tego typu event, w którym bierzemy udział tym bardziej jesteśmy ciekawi rezultatu promocji.

 

Przypominamy, że Golf Peaks to drugi projekt w programie wydawniczym gier na Nintendo Switch. Pierwszym tytułem jest Warplanes; WW2 Dogfight od studia Home Net Games. Zgodnie z przyjętą strategią, spółka koncentruje się na wykorzystaniu potencjału platformy Nintendo Switch, jednocześnie intensywnie pracując nad swoim autorskim projektem.

 

– W najbliższym czasie chcemy skupić się na dokończeniu własnej gry – opowiada Paweł Biela, prezes 7Levels. – Wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku, gdyż podczas dotychczasowych spotkań biznesowych odbiór tytułu był wyjątkowo pozytywny, Gra podoba się zarówno pod względem wizualnym, jak i pomysłu na rozgrywkę – dodaje.