Prev post Next post
Press Room / 14 lutego, 2019

Golf Peaks zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 14 marca 2019 r.!

7Levels, krakowski producent gier na konsole Nintendo, już 14 marca 2019 r. wyda na konsolę Nintendo Switch grę Golf Peaks. Jej autorem jest polskie studio Afterburn.  Tytuł ukaże się w Europie, Australii oraz Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada i Meksyk) i będzie kosztował w zależności od regionu 4,99 USD/EUR.

 

Już 14 marca 2019 r. gra „Golf Peaks” zadebiutuje na najnowszej konsoli Nintendo, a za jej wydanie odpowiedzialne będzie krakowskie studio 7Levels. Tytuł zostanie udostępniony graczom na terenie Europy, Australii i Ameryki (Stany Zjednoczone, Kanada i Meksyk) za pośrednictwem sklepu Nintendo e-Shop w cenie zależnej od rynku i wynoszącej 4,99 USD/EUR. Jest to relaksująca gra logiczna w której gracze zdobywają szczyty gór grając w golfa. Co ważne, znajomość zasad gry w golfa nie jest wymagana, by w pełni cieszyć się z rozgrywki.

– Nintendo kontynuuje świetną passę, jeśli chodzi o sprzedaż konsoli Switch. Według najnowszych informacji od japońskiego giganta, ostatni kwartał 2018 roku przyniósł rekordową sprzedaż na świecie. Przy takiej dynamice jeszcze w tym roku Switch przegoni Xboxa One, który istnieje na rynku dwukrotnie dłużej niż najnowsza konsola Nintendo. – ocenia Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.– Zależy nam na urozmaicaniu naszego portfolio wydawniczego ciekawymi i nieszablonowymi projektami, które w naszej opinii znajdą swoich entuzjastów na platformie Nintendo. Gra Golf Peaks cechuje się minimalistyczną i dopracowaną w najmniejszych szczegółach oprawą wizualną i jednocześnie relaksującą atmosferą, co czyni ją bardzo ciekawym tytułem wyróżniającym się na tle innych, wydanych na tę platformę – dodaje wiceprezes.

Golf Peaksjest pierwszym autorskim projektem Afterburn – niewielkiego dewelopera gier z Łodzi. Ambicją młodego studia jest tworzenie i wydawanie niewielkich, dopracowanych produkcji na różnych platformach.

Przypominamy, że wydanie gry Golf Peaksto drugi projekt w programie „portingu” i wydawania gier na Nintendo Switch zewnętrznych developerów. Pierwszym tytułem, który 7Levels wyda na konsolę Nintendo Switch w najbliższym czasie, bo już 21 lutego br.  jest Warplanes; WW2 Dogfightod studia Home Net Games. Zgodnie ze strategią, spółka zakłada dalszą koncentrację na jak najszerszym wykorzystaniu możliwości platformy Nintendo Switch, więc w przyszłości myśli o kontynuacji działalności wydawniczej. Wydawanie gier zewnętrznych studiów będzie stanowić jednak uzupełniającą działalność spółki i nie wpłynie na produkcje autorskich projektów.