Prev post Next post
Press Room / 6 lutego, 2018

iFun4all ma umowę z Happy Tube

iFun4all, krakowski producent tytułów indie premium, specjalizujący się w technologii real world data (element AR), podpisał umowę ze spółką Happy Tube. Czeska firma będzie globalnym wydawcą androidowych wersji gier „Red Game Without a Great Name” oraz „Green Game: TimeSwapper”. Oba tytuły ukażą się w 656 nowych kanałach dystrybucji na całym świecie.

– Budujemy przychody na nowych rynkach. Sprzedaż „Red Game” oraz „Green Game” w wersji mobilnej jest wciąż zauważalna. Dlatego zdecydowaliśmy o dystrybucji obu gier w niemal 700 nowych sklepach na świecie – mówi Michał Mielcarek, prezes iFun4all. Spółka Happy Tube będzie odpowiedzialna za dystrybucję „Red Game Without a Great Name” oraz „Green Game: TimeSwapper” na Androidzie w 656 wskazanych przez siebie kanałach dystrybucji na całym świecie oraz organizację i koordynację działań promocyjnych „Reda” i „Greena”. – Współpracą z Happy Tube wchodzimy na atrakcyjne i przyszłościowe terytoria takie, jak południowo-wschodnia Azja, Afryka czy Europa środkowa od krajów bałtyckich po Morze Śródziemne i Egejskie – tłumaczy Jacek Głowacki Company Development Manager spółki iFun4all. Game developer utrzymał cenę swoich produkcji na poziomie 1,99 dol.

W lipcu ubiegłego roku iFun4all wprowadził oba tytuły do GooglePlay, a w grudniu gry debiutowały na konsoli Nintendo Switch. Wcześniej dostępne były na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, komputerach PC, Mac, Linux oraz konsolach PS Vita. Światowa premiera gier “Red Game Without a Great Name” oraz „Green Game: TimeSwapper” miała miejsce odpowiednio w 2015 oraz w 2016 roku.

Happy Tube jest czeską firmą z siedzibą w Pradze. Na swoim koncie ma dystrybucję tytułów, które zostały pobrane ponad 10 mln razy (gry i aplikacje w modelu Premium). Firma współuczestniczyła w sprzedaży ponad 4 tys. produktów cyfrowych. Happy Tube działa na rynku od 2006 roku.

O spółce:

iFun4all to niezależny producent gier video. Firma powstała w 2009 roku. Od 2014 tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących „Real-World Data” – informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Dotychczas developer stworzył m.in. takie gry jak „Serial Cleaner”, „Red Game Without A Great Name” czy „Green Game: TimeSwapper”. Druga została doceniona w kategorii „najlepsze nowe gry” w App Store na całym świecie, a także nominowana do festiwali „Indie Cade”, „Casual Connect”, „Indie Plus”.

 

Kontakt:

Michał Mielcarek, mmielcarek@ifun4all.com, tel.: + 48 123 538 555

Barbara Brozda, b.brozda@strictminds.com, tel.: + 48 518 734 141