Prev post Next post
Press Room / 8 stycznia, 2018

7LEVELS przed debiutem na NewConnect

Trwa intensywny czas dla 7LEVELS. Zarząd spółki złożył wnioski o uzyskanie dostępu do systemów ESPI oraz EBI i oczekuje na przyznanie statusu emitenta ASO. Kolejnym krokiem będzie podjęcie przez Giełdę Papierów Wartościowych uchwały o dopuszczeniu akcji do obrotu na rynku NewConnect i wyznaczenie pierwszego dnia notowań. W pierwszym kwartale br. do sprzedaży trafi najnowsza gra 7LEVELS „Castle of Heart”.

 

– W ostatnich dniach starego roku otrzymaliśmy informacje o zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym z kwoty 500 tys. zł do kwoty 525 tys. zł w drodze emisji 25 tys. nowych akcji – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS. – Jednocześnie w grudniu skończyliśmy prace produkcyjne nad „Castle of Heart”, pierwszą autorską grą naszego studia i skierowaliśmy tytuł do certyfikacji Nintendo. Chcemy, aby gra debiutowała w pierwszym kwartale br. – dodaje Król.

„Castle of Heart” jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Przedział cenowy gry ustalono na 15-20 USD/EURO.

Nintendo Switch jest obecnie jedną z najlepiej sprzedających się konsol na rynku. Prognozy z początku stycznia wskazują, że do grudnia 2019 roku Nintendo może sprzedać nawet 50 mln sztuk hybrydowego urządzenia, tym samym pobijając wynik Sony PlayStation 4. Konsola młodszego brata Nintendo, pracowała na podobny wynik przez 36 miesięcy od momentu premiery. Jeśli Nintendo faktycznie osiągnie zapowiadany wynik do końca 2019 roku, wyrówna rekord PS4, prześcigając Sony o trzy miesiące. Nintendo Switch debiutowało w marcu 2017 r. Czwarta z rodziny konsol PlayStation premierę odnotowała w listopadzie 2013 r.

 

Kontakt dla mediów: Barbara Brozda | + 48 530 035 335

___

7LEVELS to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskiej produkcji skierowanej do fanów platform Nintendo.
Najnowszym tytułem 7LEVELS jest platformowa gra akcji „Castle of Heart”. Tytuł prawdopodobnie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.