Prev post Next post
Press Room / 12 stycznia, 2018

Dziś premiera BRAWL na Nintendo Switch w Ameryce Północnej

Wejdź w mroczny labirynt Emporium, pokonaj swój strach i wyeliminuj niebezpiecznych przeciwników. Od dziś w BRAWL możemy zagrać na Nintendo Switch – konsoli, która została stworzona z myślą o grach łączących elementy gier wieloosobowych z rozbudowanym trybem dla jednego gracza.

Już dziś BRAWL debiutuje na Nintendo Switch. Ta dynamiczna gra akcji oferuje fanom Bombermana rozbudowany i klimatyczny scenariusz dla pojedynczego gracza oraz rozbudowany tryb Multiplayer uwzględniający rywalizację do max. 4 graczy.

BRAWL to rozbudowany tryb singleplayer, składający się z 8 kampanii po jednej dla każdej z charakterystycznych postaci posiadających własne, zróżnicowane umiejętności specjalne. Każda z kampanii wprowadza unikatowe, interaktywne poziomy powiązane ze scenariuszem gry, w ramach których przeciwnicy oraz przeszkody wykreowane na każdym z poziomów utrudniają graczowi pokonanie kolejnych etapów rozgrywki.

Opcja multiplayer daje możliwość rywalizacji na ponad 20 interaktywnych mapach z innymi postaciami sterowanymi zarówno przez graczy jak i sztuczną inteligencję. Do wyboru dostępne jest kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki – Versus, Duel, Classic, Sumo, Color Domination oraz Team Arena.

Gra powstała na licencji Bloober Team, a studiem odpowiedzialnym za przygotowanie oraz wydanie gry na konsolę Nintendo Switch jest QubicGames.

Premiera BRAWL została zaplanowana na 12 stycznia w Ameryce Północnej i 19 stycznia w Europie i Australii. Cenę ustalono na 9.99 USD/9.99 EUR.

Gra BRAWL jest czwartą grą, którą studio QubicGames wydaje na konsolę Nintendo Switch, a w pierwszym półroczu 2018 roku planowanych jest sześć kolejnych premier, co w sumie pozwoli spółce być jednym z pierwszych wydawców na świecie posiadającym tak rozbudowaną i zróżnicowaną bibliotekę gier na najnowszej konsoli Nintendo. Kolejnymi tytułami po BRAWL planowanymi do wydania to produkcje własne studia: Geki Yaba Runner i Pirates: All Aboard (ta druga realizowana w ramach Polskiego Inkubatora Gier), produkcje spółek stowarzyszonych: The Way i Mad Carnage, oraz gry firm niezależnych: Jumping Joe! i Grid Mania.

 

Sprawdź trailer gry BRAWL na Nintendo Switch: https://youtu.be/VaCy1IfvE2I

Press kit do pobrania: www.qubicgames.com/press

O spółce:

QubicGames to wydawca gier i studio developerskie z ponad 12-letnim stażem. Spółka tworzy i wydaje gry Premium na konsole Nintendo Switch, Sony PS4 i PS Vita oraz komputery PC/Mac. Jest pomysłodawcą i współproducentem własnego silnika gier C-Way, realizowanego w latach 2012-14 wspólnie z Politechniką Warszawską, przy wsparciu NCBiR. Spółka jest również twórcą i właścicielem popularnego portalu AdoptMyGame – serwisu B2B skierowanego do deweloperów oraz wydawców gier. W 2016 roku QubicGames zadebiutował na rynku NewConnect. Spółka posiada udziały w firmach Noobz from Poland S.A., Drageus Games S.A. i SONKA S.A.

Kontakt:

Barbara Brozda, 518 734 141