Prev post Next post
Press Room / 6 listopada, 2017

7LEVELS coraz bliżej premiery gry „Castle of Heart” na konsolę Nintendo Switch

7LEVELS, akredytowany developer gier na konsole Nintendo, przewiduje premierę gry „Castle of Heart” na pierwszy kwartał 2018 roku. Kolejną imprezą branżową, w której spółka brała udział było Game Connection w Paryżu – jedno z ważniejszych wydarzeń B2B w Europie w branży gamingowej. 7LEVELS jeszcze w tym roku planuje zadebiutować na rynku NewConnect.

7LEVELS na europejskie Game Connection pojechało z grą „Castle of Heart” – autorskim projektem przeznaczonym ekskluzywnie na konsolę Nintendo Switch. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w europejskim Game Connection. W trakcie targów odbyliśmy kilkanaście spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi – mówi Krzysztof Król, wiceprezes zarządu 7LEVELS. – Jednym z istotnych momentów wydarzenia było dla nas ponowne spotkanie z przedstawicielami europejskiego oddziału Nintendo, podczas którego zaprezentowaliśmy postępy prac nad „Castle of Heart”, wstępny plan marketingowy związany z grą oraz zasygnalizowaliśmy rozpoczęcie działań nad nowym projektem – tłumaczy Król.

Spółka jest obecnie na finiszu prac produkcyjnych związanych z grą „Castle of Heart”, której planowana premiera przewidziana została na pierwszy kwartał 2018 roku wyłącznie na najnowsze hybrydowe urządzenie Nintendo. W pierwszych dwunastu miesiącach po premierze, 7LEVELS liczy na około 100 000 sprzedanych egzemplarzy w cenie 15-20 EUR/USD. Dotychczas tytuł pokazany został m.in. na targach Gamescom, Pax West, Tokyo Game Show oraz Poznań Game Arena, gdzie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu 7LEVELS dokonał przydziału 25 000 akcji nowej emisji serii C. Z pierwszej publicznej oferty akcji, gamedeveloper pozyskał 1,5 mln zł. Środki przeznaczy na marketing gry „Castle of Heart” oraz na start prac nad kolejnym tytułem. Debiut na rynku NewConnect planowany jest jeszcze w tym roku.

Nintendo Switch jest prawdopodobnie jedną z najlepiej sprzedających się konsol japońskiego producenta w okresie dwóch kwartałów od momentu premiery (hybryda debiutowała w marcu 2017 r.). Do końca września urządzenie kupiło niemal 8 mln graczy, a najnowsze analizy wskazują, że konsola do końca marca 2018 r. trafi nawet do 14 mln użytkowników. Prognozy Credit Suisse przewidują globalną sprzedaż Switcha na poziomie 130 mln sztuk przez cały okres życia urządzenia. Obecnie akcje japońskiego giganta mają na tokijskiej giełdzie najwyższą wycenę od 2008 roku.

  

Kontakt dla inwestorów: Tomasz Muchalski | + 48 504 212 463

Kontakt dla mediów: Barbara Brozda | + 48 530 035 335

 

7LEVELS to akredytowany deweloper gier video na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskiej produkcji skierowanej do fanów platform Nintendo.
Najnowszym tytułem 7LEVELS jest platformowa gra akcji „Castle of Heart”. Tytuł prawdopodobnie zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.