Prev post Next post
Press Room / 30 października, 2017

7LEVELS przydzielił 25 000 akcji serii C

7LEVELS, krakowski producent gier indie premium, specjalizujący się w tworzeniu gier na konsolę Nintedo Switch, dokonał przydziału 25 000 akcji nowej emisji serii C. Z publicznej oferty spółka pozyskała 1,5 mln zł.  

Środki pozyskane z pierwszej publicznej emisji akcji przeznaczone zostaną na marketing gry Castle of Heart oraz start prac nad kolejnym tytułem. – Jesteśmy zadowoleni, że wszystkie akcje nowej emisji znalazły nabywców. Pracujemy nad tym, żeby możliwie szybko rozpoczęły notowania na rynku NewConnect. Mamy nadzieję, że stanie się to jeszcze w tym roku. – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS.

           Obecnie krakowska spółka kończy pracę nad grą „Castle of Heart”. Premiera zaplanowana jest na I kw. 2018 r. W pierwszych dwunastu miesiącach po premierze „Castle of Heart”, spółka oczekuje ok. 100 000 sprzedanych egzemplarzy w cenie 15-20 EUR/USD. Koszt produkcji „Castle of Heart” to ok. 1 milion złotych plus koszty marketingu. Podobny budżet będzie miała kolejna gra, nad którą prace rozpoczną się jeszcze w tym roku. – Castle of Heart jest praktycznie skończone, dlatego już wkrótce będziemy mogli zacząć prace nad kolejną produkcją. Pierwsze szczegóły ogłosimy po premierze Castle of Heart. – zapowiada Paweł Biela, prezes 7LEVELS. Od środy spółka będzie obecna jest na targach branżowych Game Connection w Paryżu, gdzie spotka się m.in. z przedstawicielami Nintendo.

Kontakt dla inwestorów: Tomasz Muchalski | + 48 504 212 463

Kontakt dla mediów: Barbara Brozda | + 48 530 035 335