Prev post Next post
Press Room / 8 sierpnia, 2017

>observer_ za 29,99 USD

Na 29,99 USD/EUR została ustalona cena gry „>observer_”, najbardziej oczekiwanej tegorocznej premiery indie. Wszyscy posiadacze Layers of Fear- poprzedniego hitu ze studia Bloober Team- będą mogli kupić nowy tytuł z 20 procentowym upustem. Dodatkowo tylko od jutra do najbliższego piątku na platformie Steam rozpoczyna się specjalna promocja na zakup gry „Layers of Fear”.

Już 15 sierpnia na rynku pojawi się najnowsza produkcja krakowskiego studia Bloober Team – „>observer_”. Gra, do nabycia w cenie 29,99 USD/EUR, będzie sprzedawana za pośrednictwem platform: PlayStation 4, Xbox One, oraz na komputery PC (Steam, GOG.com).

Zdaniem analityków rynku gier, „>observer_” przebije Layers of Fear, poprzednią produkcję, która została doskonale przyjęta przez graczy i zyskała miano hitu. Tylko na platformie Steam użytkownicy LOF-a przekroczyli już 350 000. Krakowski developer z okazji nadchodzącej premiery, od jutra (9 sierpnia) do piątku (11 sierpnia), przeprowadzi specjalną promocję, psychodeliczny horror będzie można kupić z 75% upustem. Dodatkowo gracze, którzy nabyli LOFa za pośrednictwem platformy Steam i GOG (wcześniej lub w najbliższej promocji) będą mieć możliwość zakupu „>observera_” z 20% rabatem. – Chcemy w ten sposób podziękować naszym graczom za wsparcie i świetny odbiór naszej poprzedniej produkcji. Mamy nadzieję na ich dalszą aktywność i równie entuzjastyczne przyjęcie „>observer-a_ mówi prezes Bloober Team, Piotr Babieno.

„>observer_” to podszyty grozą, cyberpunkowy horror, który przenosi gracza do 2084 roku. Akcja osadzona została w Krakowie. Polski developer zaangażował do swojej produkcji aktora Rutgera Hauera, który w grze odgrywa główną rolę. W obsadzie znalazł się również Arek Jakubik. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów zwanych Observerami. To elitarna, finansowana przez korporacje jednostka, której członkowie zdolni są do hackowania i przejmowania umysłów przestępców. Tytuł zadebiutuje na trzech głównych platformach (komputery PC, PS4, XboxOne), a w Polsce dostępny będzie również w limitowanej edycji pudełkowej, za wydanie której odpowiada Techland.

O spółce:

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku „hidden horror”. W krakowskim studio, Bloober Team zatrudnia i współpracuje z ponad 70 najlepszymi specjalistami w branży w Polsce. W 2016 Grupę Bloober Team powiększyła spółka Feardemic, zajmująca się wydawaniem tytułów spoza stajni produkcyjnej krakowskiego gamedevelopera.