Prev post Next post
Press Room / 3 lipca, 2017

Jujubee realizuje przyjętą strategię i wprowadza swój hit na urządzenia mobilne. „Realpolitiks” trafi do AppStore i GooglePlay 20 i 27 lipca

Fani gier mobilnych zagrają w „Realpolitiks” jeszcze tego lata. Jujubee zapowiedziało, że tytuł w wersji na urządzenia z systemem operacyjnym iOS zadebiutuje 20 lipca br. Tydzień później gra trafi do użytkowników systemu Android.

 Decyzja o przeportowaniu gry na urządzenia mobilne związana była z sukcesem „Realpolitiks” na komputerach PC – mówi Michał Stępień, prezes Jujubee. – Tytuł cieszył się tak dużą popularnością, że koszt jego produkcji zwrócił się w pierwszym tygodniu sprzedaży – dodaje Stępień. Jak podkreślił prezes, spółka wspólnie w porozumieniu z wydawcą, rosyjskim 1C Publishing EU, planuje wyprodukować dwa płatne DLC do „Realpolitiks” dedykowane platformom, na których gra dotychczas się ukazała. Na 2019 rok Jujubee zapowiedziało premierę drugiej części głośnego tytułu.

Przypomnijmy, że „Realpolitiks” to strategia czasu rzeczywistego osadzona we współczesnych realiach. Tytuł jest dostępny od lutego br. na komputerach PC pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Windows, Mac OS X oraz Linux. W kwietniu gra swoją odsłonę miała w sklepie Mac App Store.

Więcej informacji:

Barbara Brózda, b.brozda@strictminds.com

tel.: 518 734 141
———————-

Jujubee S.A to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie tytuły takie jak: „FLASHOUT”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” oraz nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Studio zostało założone przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales podróżne oraz Inifinite Dreams. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).