Prev post Next post
Press Room / 27 czerwca, 2017

„Serial Cleaner” zadebiutuje 11 lipca na PS4, a 14 lipca na PC i Xbox One! iFun4all ogłasza premierę gry „Serial Cleaner”

Najnowszy tytuł iFun4all w pierwszej kolejności ukaże się na platformie Sony PlayStation 4 (również w odsłonie Pro) – datę premiery „Serial Cleanera” ustalono na 11 lipca. Na konsolach Microsoft Xbox One oraz komputerach z systemami Windows, Mac, Linux gra zadebiutuje trzy dni później, a jeszcze w czerwcu posiadacze konsol będą mogli zamówić tytuł w opcji pre-order. Sprzedaż za pośrednictwem platform Steam oraz gog.com ruszy 14 lipca.

– Dzisiaj pokazaliśmy nowy zwiastun gry „live action” z aktorami. Jednocześnie odpalamy ścieżkę pre-orderów, dzięki której gracze już teraz będą mogli kupić tytuł, czyli przed oficjalną sprzedażą – mówi Michał Mielcarek, prezes iFun4all. – Sony, które uzyskało prawo pierwszeństwa w dystrybucji gry, udzieli nam dodatkowego wsparcia marketingowego – tłumaczy prezes. Jak podkreślił, najnowszy tytuł iFun4all będzie widoczny w sklepach już przy okazji pre-orderów, a całą akcję marketingową wzmocnią bannery zaplanowane na cały tydzień premierowy. Premierę gry na konsolę Microsoft XboxOne oraz na komputery Windows/MacOS/Linux wyznaczono na 14 lipca.

Na początku lipca studio wraz z wydawcą chcą wzmocnić i tak silną już kampanię reklamową. W mediach ukaże się m.in. drugi film „Behind the Scenes”. „Serial Cleaner” dostępny będzie w cenie 14,99 euro/dolarów.

Przypomnijmy, że światowym wydawcą gry jest brytyjski Curve Digital, który odpowiada za dystrybucję cyfrową oraz ewentualną pudełkową z wyłączeniem Polski (gdzie limitowaną wersję pudełkową na PC wyda Techland). Strony nie wykluczają rozszerzenia współpracy o kolejne platformy.

 

O spółce:

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 roku. Od 2014 tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących „Real-World Data” – informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Dotychczas developer stworzył m.in. takie gry jak „Red Game Without A Great Name” czy „Green Game: TimeSwapper”. Pierwsza została doceniona w kategorii „najlepsze nowe gry” w App Store na całym świecie, a także nominowana do festiwali „Indie Cade”, „Casual Connect”, „Indie Plus”.

 

Kontakt:

Michał Mielcarek, mmielcarek@ifun4all.com, tel.: + 48 123 538 555

Barbara Brozda, b.brozda@strictminds.com, tel.: + 48 518 734 141