Prev post Next post
Press Room / 19 maja, 2017

„Serial Cleaner” trafi na PC, PS4 i XboxOne na początku trzeciego kwartału br. iFun4all ukończył produkcję gry „Serial Cleaner”

iFun4all – niezależny producent gier wideo specjalizujący się w technologii real world data – ukończył produkcję „Serial Cleanera”, który do sklepów trafi na początku trzeciego kwartału br. Pełna wersja gry zadebiutuje tego lata na konsolach Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One oraz na komputerach PC działających pod systemami operacyjnymi Windows/MacOS lub Linux.

Najnowszy tytuł krakowskiego iFun4all uzyskał status gold i oczekuje na formalny proces certyfikacji głównych platform-holderów. – Jesteśmy na etapie negocjacji z platform-holderami, które obejmują m.in. jak najlepszą widoczność naszej najnowszej produkcji w sklepach cyfrowych. Ze względu na zbliżające się targi E3 w Los Angeles wybierzemy taki termin na premierę „Serial Cleanera”, który będzie atrakcyjny pod kątem monetyzacji tytułu – tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4all. – Dokładną datę debiutu gry podamy po targach E3, co jest bezpośrednio związane z przygotowanym planem marketingowym – dodaje Mielcarek.

Wydawcą gry „Serial Cleaner” jest brytyjski Curve Digital. Strony dopuszczają możliwość rozszerzenia współpracy na kolejne platformy. Przedmiotem obowiązującej umowy publishingowej jest dystrybucja cyfrowa na terytorium całego świata oraz ewentualna dystrybucja pudełkowa z wyłączeniem Polski, gdzie ukaże się ekskluzywna wersja gry na PC wydana przez Techland. Począwszy od września ubiegłego roku „Serial Cleaner” był dostępny w wersji Early Access na platformie Steam.

O spółce:

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 roku. Od 2014 tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących „Real-World Data” – informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Dotychczas developer stworzył m.in. takie gry jak „Red Game Without A Great Name” czy „Green Game: TimeSwapper”. Pierwsza została doceniona w kategorii „najlepsze nowe gry” w App Store na całym świecie, a także nominowana do festiwali „Indie Cade”, „Casual Connect”, „Indie Plus”.

 

Kontakt:

Michał Mielcarek, mmielcarek@ifun4all.com, tel.: + 48 123 538 555

Barbara Brozda, b.brozda@strictminds.com, tel.: + 48 518 734 141