Prev post Next post
Press Room / 8 września, 2014

ZMorph zdobywa kolejne europejskie rynki

ZMorph, polski producent drukarek 3D, rozpoczyna sprzedaż swoich urządzeń w kolejnych sześciu europejskich krajach: Francji, Finlandii, Szwecji, Rosji, Szwajcarii i Turcji. Już w październiku w ofercie firmy znajdą się dwa nowe, innowacyjne na skalę światową rozwiązania.

Przypomnijmy, że ZMorph to polska drukarka 3D, która dzięki wymiennym końcówkom jako jedyna na świecie umożliwia drukowanie nie tylko plastikiem, ale również ceramiką, gumą, nylonem, czekoladą czy ciastem i dlatego też jest liderem w erze personalnej fabrykacji. Już teraz dostępne jest 7 różnych końcówek współpracujących z ZMorphem, a w przygotowaniu jest kolejne 5. „Wymienne końcówki to nasza główna przewaga nad konkurencją, zamieniają one naszą maszynę w wielofunkcyjny personalny fabrykator – mini fabrykę, która może pracować w warsztacie, biurze lub w domu. Koncentrujemy się przede wszystkim nad umożliwieniem wytwarzania obiektów w wielu różnych technologiach, co czyni ZMorph najbardziej uniwersalną drukarką 3D na świecie.” – mówi Przemysław Jaworski, prezes ZMorph. Już w październiku………………..Spółka pracuje także nad prototypem drukarki do wielkogabarytowych obiektów 3D wykonywanych między innymi w betonie.
Urządzenia ZMorpha zostały bardzo dobrze przyjęte na zakończonych właśnie targach branżowych 3D Print Show w Londynie. – Podpisaliśmy kilkanaście nowych umów, dzięki którym nasze produkty trafią do sprzedaży na kolejnych europejskich rynkach m.in. we Francji, Szwajcarii, Finlandii, Szwecji, Turcji i Rosji a także w Izraelu- podkreśla Przemek Jaworski. Już teraz urządzenia ZMorpha można kupić w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych,……… Polska spółka uruchomiła również swój pierwszy koncept store w europejskim centrum druku 3D holenderskim Haarlem. Targi w Londynie odwiedziło ponad 10 000 zwiedzających. Jeszcze w tym roku ZMorph będzie prezentował swoje produkty na równie prestiżowych targach Thessaloniki International Fair, TCT Birmingham, Inside 3D Painting Conference w Santa Clara w Kalifornii oraz NewTech w Göteborgu.

Oprócz gotowej i już sprzedawanej wielofunkcyjnej drukarki, 3D ZMorph dysponuje także innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie pakietem oprogramowania Voxelizer opierającym się na voxelach – trójwymiarowych pixelach. Zapewnia on doskonałą jakość wydruku, ale również wspomaga użytkownika w odpowiednim przygotowaniu modelu. Dzięki synergii produktów, ciągle rozwijanego software oraz bardzo zgranemu teamowi ZMorph, firma jest w stanie zapewnić sobie znaczące miejsce na globalnym rynku cyfrowej produkcji oraz sprzedaży z tym związanych usług.

Kontakt:
Tomasz Muchalski
+ 48 504 212 463
t.muchalski@everestconsulting.pl
contact@zmorph3d.com
www.zmorpf3D.com