Prev post
Press Room / 22 lutego, 2024

7Levels wkracza na nową platformę

# , , ,

7Levels, krakowski producent i wydawca gier, ogłasza ekspansję działalności poprzez wprowadzenie swojego autorskiego projektu na kolejną platformę. Jet Kave Adventure, niezwykle dynamiczna i pełna akcji platformówka 2.5D, jest już dostępna na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Jet Kave Adventure przenosi graczy w ekscytującą podróż w świat Stone-Fiction, gdzie wcielają się w rolę Kave’a, byłego wodza wygnanego przez własne plemię. Zaskakujące odkrycie kosmicznego jetpacka stawia go w centrum walki z kosmicznym najeźdźcą, którego działania mogą zniszczyć całą wyspę!

 

– Jet Kave Adventure wydaje się idealnym projektem, który możemy zaproponować użytkownikom konsol PlayStation. Nie jest to zwykła konwersja z PC czy Nintendo Switch. Gra została zoptymalizowana specjalnie pod platformę Sony i oferuje wysokiej jakości  oprawę audiowizualną oraz niezwykle płynne animacje, by zaoferować jeszcze więcej dobrej zabawy! Jestem przekonany, że każdy, kto zdecyduje się na zakup Jet Kave Adventure na PlayStation, nie będzie żałować wydanych pieniędzy!  – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

 

Podczas rozgrywki gracze muszą opanować sztukę latania, skakania i pokonywania niebezpiecznych przeciwności, w tym prehistorycznych bestii i wymagających bossów. W Jet Kave Adventure czeka na nich 36 poziomów wypełnionych sekretami, a także możliwość wypróbowania bardziej wymagającego trybu arcade.

 

Premiera Jet Kave Adventure na PlayStation przeciera kolejne szlaki. Dzięki temu wydarzeniu autorskie gry 7Levels stają się dostępne na wszystkich wiodących platformach. To nie tylko krok, który umożliwia nam dostarczanie rozrywki na szeroką skalę, odpowiadając na oczekiwania społeczności graczy, ale także kluczowy element naszej długofalowej strategii rozwoju. Jestem dumny z jeszcze szerszego otwarcia naszej firmy na rynek – podsumowuje Król.

 

Dotychczas Jet Kave Adventure pojawiło się na konsolach Nintendo Switch, XBOX One oraz na PC. Na wszystkich platformach gra cieszyła się dobrymi recenzjami. Od dzisiaj jest również dostępna w PlayStation Store na terytorium Ameryki, Europy i Australii w cenie 14,99 USD/EUR.

 

LINK DO TRAILERA