Prev post
Press Room / 6 kwietnia, 2022

Paweł Sugalski nowym członkiem Rady Nadzorczej Untold Tales

# ,

Do Rady Nadzorczej wydawcy niezależnych gier wideo – Untold Tales, dołączył znany ekspert rynku finansowego w branży gamedev – Paweł Sugalski. Spółka nie tylko prężnie rozbudowywuje zespół, ale również swoje portfolio. W ciągu ostatnich 15 miesięcy zapowiedziała 7 tytułów, z czego swoje udane premiery miało już 5 z nich. Niebawem kolejne, interesujące, projekty wydawnicze spod znaku Untold Tales ujrzą światło dzienne.

– Do naszego zespołu dołącza osoba o dużym doświadczeniu. Paweł to jeden z najlepszych specjalistów finansowych z obszaru gamedev w Polsce. Nie wątpię, że przy jego udziale będziemy w stanie osiągnąć jeszcze więcej. Aktualnie spółka rozpoczyna przegląd opcji strategicznych i uważamy że dołączenie Pawła do zespołu nie mogło nastąpić w lepszym momencie – mówi Maciej Łączny, prezes Untold Tales.

Paweł Sugalski to specjalista finansowy oraz były zarządzający funduszem Rockbridge Gier i Innowacji. Obecnie pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Image Games oraz członka Rady Nadzorczej Anshar Studios.

– Przyglądałem się spółce od kilku miesięcy i zdecydowałem się na dołączenie do Rady Nadzorczej ze względu na perspektywy biznesowe oraz nieogłoszone jeszcze tytuły. Zaciekawiła mnie jej strategia wydawnicza oraz wyjątkowo doświadczony zespół na czele z CEO, z którym wspólnie będziemy pracować nad najlepszymi opcjami strategicznymi dla Spółki – ocenia Paweł Sugalski, nowy członek Rady Nadzorczej Untold Tales.