Prev post Next post
Press Room / 4 lutego, 2022

Już we wtorek premiera Model Buildera!

# , , , , Już we wtorek premiera Model Buildera! 1

Najważniejsza gra Moonlita, Model Builder, już 8 lutego zadebiutuje na platformie Steam w cenie 19,99 USD/ 16,79 EUR. Tytuł już teraz znajduje się w kategorii Steam Popular Upcoming gdzie zajmuje wysokie, 6 miejsce. Wydawcą tytułu jest brytyjska spółka Green Man Gaming Publishing.

 

Tuż przed premierą pniemy się wśród nadchodzących tytułów – wczoraj awansowaliśmy z 8 na 6 miejsce w kategorii Popular Upcoming. Dzięki działaniom własnym oraz szerokiej kampanii marketingowej rozpoczętej przez Green Man Gaming, dynamicznie budujemy wishlistę – komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlita

 

Gra na premierę oferuje ponad 30 modeli, a baza ta będzie sukcesywnie rozszerzana za pomocą bezpłatnych i płatnych dodatków. W produkcji dostępne są modele od partnerów studia, w tym figurki od Titan-Forge czy farby studia AK Interactive. W przyszłości pojawią się także projekty innych firm, w tym 11 Bit Studios, twórców Frostpunk. W ramach tej współpracy do Model Buildera zostaną dodane figurki Automatona, Dreadnoughta i najważniejsza budowla postapokaliptycznego bestsellera – generatora. Dodatkowo planowane jest dodanie modeli samolotów polskiej firmy Arma Hobby.

Obecny feedback graczy jest bardzo dobry. Udało nam się stworzyć produkt, który, mimo iż jest przyjazny dla początkujących, dobrze trafił w gusta wieloletnich fanów modelarstwa. Jest to o tyle ważne, że budując społeczność dookoła Model Buildera celowaliśmy właśnie w tę grupę – kończy prezes

____________________________

O spółce

Moonlit to polska spółka gamingowa o solidnym softwearehouse’owym rodowodzie. Produkcyjny background został wielokrotnie doceniony przez polskie oraz zagraniczne studia gamingowe. Za przykład posłużyć może m.in. system koszenia trawy w Garden Flipper (doceniony przez youtuberów) lub rozwiązania graficzne w Ultimate Fishing Simulator. Stworzony w Moonlit system symulacji wody UWS znalazł zastosowanie m.in w takich hitach jak U Boat, The Raft, czy wspomniany wyżej Ultimate Fishing Simulator. Spółka zajęła punktowo drugie miejsce w konkursie GameInn, wyprzedzając Techland oraz inne czołowe polskie spółki z branży.

 

Strona internetowa https://moonlit.games/