Prev post Next post
Press Room / 8 lutego, 2022

Już dziś długo oczekiwana premiera Model Buildera

# , , Już dziś długo oczekiwana premiera Model Buildera 1

 

Model Builder, gra autorstwa Moonlita, zadebiutuje na platformie Steam o godzinie 18:00 czasu polskiego. Z okazji premiery zostanie opublikowany trailer, w którym będą zaprezentowane szczegóły trybu fabularnego i kolejne narzędzia do tworzenia wymarzonych modeli. Cena gry wynosi 19,99 USD / 16,79 EUR.

W trailerze zostały zaakcentowane wszystkie najważniejsze funkcjonalności gry, w tym tryb kariery, w którym gracz będzie odkrywać modelarskie dziedzictwo swojego dziadka. W kampanii użytkownik odblokuje narzędzia potrzebne do stworzenia wymarzonych figurek oraz pozna tajniki modelarskiego fachu. Gracze wezmą udział w zróżnicowanych wydarzeniach takich jak: konkursy modelarskie, wykonywanie zleceń prywatnych klientów i tajemniczych postaci czy konstruowanie arcydzieł dla korporacji.

Do dyspozycji składających figurki przygotowaliśmy dziesiątki narzędzi w tym aerograf, pędzle, pilniki, szpachlę modelarską czy pistolet Ray Gun. W grze będzie dostępnych ponad 400 kolorów farb, dzięki którym gracze mogą popuścić wodze fantazji i przygotować nieszablonowe kreacje dla znanych modeli – komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlita.

Spółka także podzieliła się planami odnośnie popremierowego wsparcia tytułu. W najbliższych miesiącach Model Builder będzie stale rozwijany poprzez płatne i bezpłatne dodatki DLC. Dzięki nim duża na dzień premiery baza modeli do składania będzie stale rozwijana o kolejne figurki. Wśród nich będą znajdować się m.in modele z bestsellerowej gry 11 Bit.studios – Frostpunka.
Już teraz nasza roadmapa zawiera co najmniej trzy dodatki, które pojawią się w następnych miesiącach. Nie chcemy przedwcześnie zdradzać szczegółów, ale wierzymy, iż będą one świetnym rozwinięciem listy modeli obecnych na premierę Model Buildera. Z jednej strony fani będą mieli dodatkowe projekty do złożenia, natomiast niezdecydowani gracze mogą zostać przekonani do naszej gry niezwykle oryginalnymi, wyróżniającymi się pomysłami i rozpoznawalnymi markami. Już teraz w grze znajdują się wszystkie najpopularniejsze gatunki figurek, w tym pojazdy, militaria, fantasy oraz sci-fi a z czasem ilość opcji będzie tylko wzrastać – kończy prezes spółki

 

Link do trailera:

Wishlist steam

Strona moonlita

Strona gry