Prev post Next post
Press Room / 2 grudnia, 2021

7Levels kontynuuje współpracę z Inlogic Software

# , , , ,

7Levels umacnia swoją pozycję na rynku wydawniczym na Nintendo Switch. Spółka będzie odpowiedzialna za działania wydawnicze, dystrybucyjne i promocyjne gier Football Kicks oraz Football Cup 2022. Daty premier oraz ceny Gier zostaną ustalone w późniejszym terminie.

Nasza blisko dwuletnia współpraca z Inlogic Software jest dla nas niezmiernie ważna – był to nasz pierwszy zagraniczny kontrakt wydawniczy. Dotychczas w ramach naszych działań wydaliśmy Solitaire TriPeaks: Rose Garden oraz Football Cup 2021. Wierzymy, że Football Kicks oraz Football Cup 2022 odniosą zbliżony sukces – komentuje dotychczasową współpracę z Inlogic Software Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Na bazie podpisanych umów, polska spółka będzie odpowiadała za działania wydawnicze, dystrybucyjne i promocyjne.  Daty premier oraz ceny gier zostaną ustalone w późniejszym terminie.

Football Kicks to gra zręcznościowa, w której gracz wykonuje rzuty wolne. Dotychczas dostępna jest na platformie android, gdzie spotkała się z ciepłym przyjęciem – produkcja posiada średnią aż 4,5 (blisko 6000 ocen). Liczba pobrań przekroczyła milion, a tytuł jest stale rozwijany przez Inlogic Software.

Football Cup 2022 natomiast jest kontynuacją wydanej na początku tego roku produkcji. W przypadku wersji mobilnej gra jest ciągle aktualizowaną wersją Football Cup 2021, jednak w przypadku wersji wydanej przez 7Levels – gra będzie stanowiła kolejną edycję popularnego tytułu.

Obie produkcje to gry sportowe – piłka nożna na Nintendo Switch cieszy się sporą popularnością, mimo stosunkowo niewielkiej liczby tytułów z tego gatunku dostępnych na tej konsoli. Wierzymy, że Football Cup 2022 odniesie sukces zbliżony do tego odniesionego przez swoją poprzedniczkę – komentuje Krzysztof Król

***

O SPÓŁCE:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.