Prev post Next post
Press Room / 18 października, 2021

Rage Quit Games zaprasza na swoje stoisko rekrutacyjne na Game Industry Conference

# , , Rage Quit Games zaprasza na swoje stoisko rekrutacyjne na Game Industry Conference 1

Rage Quit Games, na największą polską konferencję branżową – GIC, przygotował szereg atrakcji dla potencjalnych pracowników studia. Popularny twórca mobilnych gier RPG, w dniach 22 – 24.10 zorganizuje konkursy z nagrodami oraz zaserwuje firmowe piwo.

Stanowisko Rage Quit Games w ramach będzie znajdowało się tuż przy wejściu do Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się tegoroczny Game Industry Conference. Na największą w Polsce konferencję branży gamedev, twórca gier mobilnych przygotował stanowisko rekrutacyjne oraz szereg atrakcji. Jedną z nich będzie wyjątkowe Happy Hour, w ramach którego spółka będzie serwować jedyne w swoim rodzaju piwo. Złocisty trunek będzie rozdawany między 15:00 a 16:00 w sobotę, 23.10.

Jesteśmy najszybciej rosnącym twórcą gier mobilnych w regionie i pragniemy silnie zaakcentować to również na jednym z najważniejszych wydarzeń w tej części Europy.  W trakcie Game Industry Conference pokażemy najważniejsze cechy Rage Quit jako pracodawcy – wyjątkowość realizowanych przez nas projektów oraz jedyny w swoim rodzaju zgrany zespół. Aby podkreślić naszą obecność na konferencji, w sobotę między 15:00 a 16:00, będziemy serwować naszym gościom Rage Quitowe piwo, przygotowane dla specjalnie nas przez Browar Gzub – komentuje Maciej Śliwiński, PR & Branding Specialist spółki.

Tegoroczna konferencja GIC jest wyjątkowa dla Rage Quit Games – w ostatnich miesiącach firma rozpoczęła skalowanie swojego biznesu. Twórca popularnych mobilnych gier RPG poinformował ostatnio o przekroczeniu granicy 150 milionów pobrań swoich tytułów. W związku z tym, spółka poszukuje utalentowanych programistów, szczególnie w zakresie silnika Unity oraz in-game economy.

Wśród innych działań organizowanych przez Rage Quit Games na GIC jest konkurs popularnych gier Arcade. W ramach konkursu przygotowanego we współpracy z Roboto Global, do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. konsole Nintendo Switch Lite oraz Xbox Series X.

– Wspólnie z Roboto Global będziemy prowadzić konkurs oldschoolowych gier na automatach Arcade. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę dla zebranych, dlatego stawiamy na klasyki. Nagrodami na obu stanowiskach będą konsole Nintendo Switch Lite oraz główna nagroda w postaci Xbox Series X. O jak najlepszy wynik, a co za tym idzie nagrody rzeczowe, będzie można walczyć przez dwa dni – w piątek oraz sobotę – kończy Śliwiński

 

O spółce:

Rage Quit Games to niezależny developer oraz wydawca mobilnych gier RPG w formule Free2Play. Zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych pracowników, którzy posiadają wszystkie kompetencje potrzebne do tworzenia gier wysokiej jakości oraz budowania oddanego środowiska graczy. Łącznie ich produkcje zostały pobrane ponad 150 milionów razy przez graczy z całego świata, a najbardziej rozpoznawalnym tytułem spółki jest The Wolf, który posiada ponad 60 milionów pobrań. Studio obecnie pracuje nad Tomorrow, postapokaliptyczną grą RPG na urządzenia mobilne.