Prev post Next post
Press Room / 15 września, 2021

Już jutro premiera The Amazing American Circus

# , , , Już jutro premiera The Amazing American Circus 1

Karcianka Klabatera zadebiutuje na wszystkich platformach już jutro o 16:00. Cena wersji standardowej to 19,99 EUR/USD, zaś Ringmaster’s Edition dostępne będzie w cenie 29,99 EUR/USD. Z okazji premiery tytuł będzie dostępny na PC w promocji -10%.

The Amazing American Circus, największa tegoroczna premiera Klabatera, to oryginalne połączenie mechanik karcianych, z rozwiązaniami rodem z tycoonów i symulatorów. Gracze będą musieli wykazać się strategicznym planowaniem trasy cyrkowej oraz trafnym doborem artystów mających zabawić publiczność.

W przypadku wersji na komputery osobiste The Amazing American Circus zadebiutuje w dwóch edycjach: standardowej oraz Ringmaster’s Edition zawierającej zestaw bonusowych materiałów cyfrowych. Z okazji premiery edycja podstawowa The Amazing American Circus dostępna będzie na premierę z 10% zniżką we wszystkich najważniejszych sklepach internetowych – Steam, GoG, Humble Bundle, Fanatical i Green Man Gaming

The Amazing American Circus jest chyba pierwszą grą, w której gracz może stać się cyrkową legendą. Spływają do nas pierwsze recenzje i, co dla nas absolutnie najważniejsze, wszystkie chwalą najważniejszy aspekt każdej produkcji – gameplay. Wśród ocen krytyków pojawiła się m.in. recenzja od Turn Based Lovers, którzy ocenili naszą grę na 8,5/10. Liczymy, że opinie użytkowników na wszystkich platformach będą na zbliżonym poziomie. – komentuje Michał Gembicki, Joint-CEO Klabatera.

The Amazing American Circus jest osadzone w czasach zmierzchu ery Dzikiego Zachodu. Łącznie na potrzeby gry zostało stworzonych 200 ręcznie ilustrowanych kart, związanych z 15 rodzajami artystów cyrkowych. W ciągu kilkunastu godzin rozgrywki, na graczy czeka ponad 90 miast i lokacji do odwiedzenia oraz 32 unikalnych przeciwników, których należy pokonać śmiechem. Poza karcianymi pojedynkami z widzami, na użytkowników czeka zarządzanie taborem cyrkowym. Gra dostępna jest PC, Playstation 4/5, Xbox One/Series X|S oraz Nintendo Switch.

 

Linki związane z The Amazing American Circus:

____________________________

O spółce:

Klabater S.A. to polski wydawca i producent gier wideo. Spółka ma na swoim koncie wydanie bestsellerowych gier We. The Revolution, Heliborne i Crossroads Inn oraz wielu innych na komputery PC oraz konsole Microsoft Xbox, Sony PlayStation i Nintendo Switch. Zespół developerski Spółki odpowiedzialny za grę Crossroads Inn, w tej chwili pracuje nad Moonshine Inc. Już 16 września Klabater wyda grę The Amazing American Circus, którą współtworzy ze studiem Juggler Games. Spółka oferuje również usługi portingowe przenosząc uznane tytuły z PC na platformy konsolowe