Prev post Next post
Press Room / 30 lipca, 2021

inbento – już dziś dostępne na platformach Xbox One oraz Xbox Series X|S.

# , , inbento – już dziś dostępne na platformach Xbox One oraz Xbox Series X|S. 1

Dziś swoją premierę na platformach Xbox One oraz Xbox Series X|S ma inbento – gra logiczna wydana przez krakowskie studio 7Levels.  Jej cena w Microsoft Store wyniesie 4,99 EUR/USD. Tytuł dotychczas był dostępny na platformach mobilnych oraz na Nintendo Switch.

7Levels, wydawca oraz developer gier na konsole oraz komputery odpowiada za działania związane z portowaniem, wydaniem, dystrybucją oraz promocją tytułu na platformach Xbox One, Xbox Series X|S, a także Nintendo Switch.

W inbento gracze docenili możliwość zrelaksowania się i wyciszenia umysłu. To subtelnie podnosząca poprzeczkę gra, oferująca ponad 120 poziomów z unikalną mechaniką dopasowywania do wzoru. Wiemy, że użytkownicy Xbox’a również docenią jej minimalizm i niepowtarzalny klimat z domieszką sympatycznych kocich bohaterów oraz japońskiej kultury kulinarnej – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

inbento to opowieści o kotach i rodzicielstwie. Gracze uczestniczą w fabule poprzez rozwiązywanie łamigłówek opartych o przepisy kulinarne w stylu bento. Grafika utrzymana jest w uroczej japońskiej stylistyce z oryginalną i nastrojową ścieżką dźwiękową. Zadaniem graczy jest odpowiednie ułożenie przysmaków w pudełku na lunch, ściśle trzymając się przepisów pokazywanych na ekranie.

Link do Microsoft Store: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/inbento/9NKP8CZZR6F7

Materiały promocyjne: TUTAJ.