Prev post Next post
Press Room / 13 lipca, 2021

Nowa data premiery The Amazing American Circus. 

# , , , , , Nowa data premiery The Amazing American Circus.  1

The Amazing American Circus, nadchodząca premiera Klabatera,  zadebiutuje 16 września na PC, PlayStation 4/5, Nintendo Switch, Xbox One, oraz Xbox Series X. Jeszcze przed premierą spółka zaprezentuje grę na nadchodzących targach Gamescom oraz PAX West. Klabater opublikował również nowe materiały filmowe – gameplay trailer i cut scenę otwierającą grę.

– W maju przeprowadziliśmy zamknięte beta testy naszej produkcji. Wzięli w nich udział przedstawiciele mediów oraz influencerzy, którzy wraz z ponad trzystoma backerami z Kickstartera oceniali rozgrywkę w The Amazing American Circus. Następnie w połowie maja, korzystając ze zorganizowanej wspólnie z serwisem STEAM aktywności “Klabater Publisher Sale” daliśmy możliwość zagrania w naszą grę blisko 1000 graczom z całego świata. Dzięki temu zebraliśmy bezcenny materiał pod postacią opinii i uwag odnośnie gry, który w większości został już wdrożony do finalnej produkcji – powiedział Michał Gembicki, Join-CEO w Klabaterze.

The Amazing American Circus zadebiutuje na PC i konsolach w cenie 19,99 USD/EUR w wersji podstawowej oraz 29,99 w Ringmaster’s Edition zawierającej m.in. country-folkowy soundtrack i zestaw dodatków cyfrowych, w tym książkę kucharską i lorebook wprowadzający w świat gry.

Produkcję można zamówić w przedsprzedaży w serwisach GOG.com oraz Humble Store.

–  Nieznaczne przesunięcie premiery z 12 sierpnia na 16 września pozwoli nam na dalszą poprawę grywalności, zgodnie z feedbackiem społeczności. Będziemy też mogli promocyjnie pokazać się z grą podczas targów Gamescom w Kolonii i PAX West w Seattle. Mam nadzieję, gracze przyjmą tę decyzję ze zrozumieniem i poczekają jeszcze te parę dodatkowych tygodni na The Amazing American Circus – Michał Gembicki, Join-CEO w Klabaterze.

Zapraszamy do obejrzenia nowego trailera prezentującego rozgrywkę:

<YT link https://youtu.be/f2J8qOMeoDg >

oraz jednej z animowanych cut-sceny z gry:

<YT link https://youtu.be/XnPUmPET-mk >

The Amazing American Circus

Więcej materiałów do pobrania na dysku prasowym Klabatera

Pre-order gry dostępny na GOG.com

 

 

 

***

Klabater

Wydawca i producent gier wideo notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Tworzymy i wydajemy gry z pasji, które swoją fabułą oferują graczom nieprzeciętne historie i pozwalają na długą, kreatywną zabawę. Grami wideo zajmujemy się od ponad 15 lat. Wydajemy i tworzymy gry polskich i zagranicznych twórców. Nasz zespół składa się z pasjonatów gier i branżowych weteranów z wieloletnim doświadczeniem. W każdą grę, która przechodzi przez nasze ręce wkładamy maksimum wysiłku i 100% zaangażowania. Od 2018 roku otworzyliśmy własne studio, odpowiedzialne za gry Crossroads Inn. Obecnie pracujemy nad grami The Amazing American Circus, Moonshiners oraz dalszym rozwojem bestsellerowej marki Heliborne.