Prev post Next post
Press Room / 16 czerwca, 2021

The Medium na PlayStation 5 już 3. Września

# ,

Już 3. września uznany horror The Medium zadebiutuje na konsolach PlayStation 5. Cena najważniejszej jak dotychczas gry Bloober Team została ustalona na 49.99 EUR/USD. Ponadto, tego samego dnia do sprzedaży trafią wersje pudełkowe The Medium na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. 

The Medium będzie wykorzystywało pełnię możliwości PlayStation 5, w tym technologię DualSense™, dzięki której gracze będą mogli doświadczyć jeszcze wyższego poziomu immersji. Jest to już druga gra Bloober Team, która będzie dostępna na japońskiej konsoli najnowszej generacji – jednym z tytułów startowych PlayStation 5 był Observer: System Redux.

 

– Konsola Sony w zaledwie kilka miesięcy od premiery osiągnęła status bestsellera, a jeszcze bardziej imponujące wyniki sprzedażowe blokowane są jedynie przez fabryki nienadążające za popytem. Wg szacunków, już w momencie wrześniowej premiery The Medium będziemy mogli mówić o kilkunastu milionach potencjalnych klientów. Dlatego też port naszej gry na PlayStation 5 traktujemy priorytetowo i pragniemy w pełni wykorzystać drzemiący w tej konsoli potencjał – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

 

Ponadto, tego samego dnia The Medium zostanie wydane również w wersji pudełkowej na platformach PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 na terenie całego świata z wyjątkiem Japonii, a za dystrybucję będzie odpowiadał Koch Media. Natomiast w Kraju Kwitnącej Wiśni, gra ukaże się w Q4 2021 tylko na PC oraz PlayStation 5, a za to wydanie będzie odpowiadać równie rozpoznawalny NA Publishing.

 

Reveal Trailer dostępny jest pod linkiem https://youtu.be/9yHMfjBtDnk