Prev post Next post
Press Room / 2 czerwca, 2021

Pre-order Heliborne na Xbox Series X i Xbox One dostępny już od dziś!

#

Dzisiaj o godzinie 15 Klabater rozpocznie przedsprzedaż gry Heliborne na Xbox Series X i Xbox One. Pre-order dostępny będzie w Microsoft Store w cenie 29,99 USD/€, a premiera gry odbędzie się 16 czerwca.

Heliborne to przeznaczona dla wielu graczy sieciowa gra akcji, która pozwala graczom zasiąść za sterami nowoczesnych i klasycznych helikopterów wojskowych i zmierzyć się na realistycznie odwzorowanych mapach z różnych części świata (Korea, Wietnam, Afganistan, Kosowo). Gra już wkrótce zadebiutuje na platformie Xbox, a tym samym obok wcześniej wydanej gry Crossroads Inn stanie się drugą grą własną Klabatera dostępną na platformie Microsoftu. Heliborne to long seller Klabatera znany z platformy PC, gdzie sprzedał się w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy. Premiera gry na Xbox Series X i Xbox One jest z dawna wyczekiwanym wydarzeniem i wielkim świętem dla wszystkich fanów gry oraz otwarciem się marki Heliborne na miliony nowych graczy konsolowych związanych z konsolą Xbox. Na oficjalnej stronie Microsoftu uruchomiono już przedsprzedaż w cenie 29,99 USD/€.

Premiera Heliborne na Xbox’a jest od dawna wyczekiwana przez fanów helikopterów bojowych. Cieszę się, że już za 2 tygodnie gracze z całego świata będą mogli przetestować naszą produkcję i zmierzyć się ze sobą w podniebnych pojedynkach śmigłowców. Temat helikopterów na konsolach nie został jeszcze wyczerpany, z tego powodu liczymy na zainteresowanie również pre-orderem – mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze.

Link do trailera: https://youtu.be/EKms-YkI1FU 

***

O spółce:

Klabater S.A. to warszawski wydawca gier wideo, który stawia na nietuzinkowe rozwiązania oraz wyjatkową oprawę graficzną. Spółka korzysta z crowdfundingu, co zapewnia jej dużą elastyczność i łatwość skalowania projektów. Najważniejszą nadchodzącą produkcją jest The Amazing American Circus, która łączy elementy gry karcianej oraz strategii. Produkcja ma trafić 20 maja na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Klabater S.A. jest spółką notowaną na giełdzie NewConnect od 2019 roku.

Kontakt dla inwestorów:

Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel. 504 212 463

Kontakt dla mediów:

Anna Potentas, a.potentas@strictminds.com, tel. +48 530 035 335