Prev post Next post
Press Room / 7 maja, 2021

Tattoo Punk nową grą Cyber Rain Games

Spółka zależna VARSAV Games Studio tworzy tytuł w klimacie cyberpunk

Cyber Rain Games, spółka z portfolio VARSAV Game Studios oraz No Gravity Games, opublikowała szczegóły swojej nadchodzącej produkcji – Tattoo Punk. Gra, w której wcielamy się w rolę menedżera cyberpunkowego salonu tatuażu, pojawi się na PC (Steam, GOG.com) oraz konsoli Nintendo Switch. Dokładna data premiery oraz cena zostaną ogłoszone w niedalekiej przyszłości.

Tattoo Punk jest grą ekonomiczną, w której gracz wciela się w rolę właściciela studia cyber-tatuażu, w mieście ogarniętym mafijnymi porachunkami i korupcją. Tytuł znajduje się w zaawansowanej produkcji, a data wydania tytułu na komputery osobiste i Nintendo Switch niedługo zostanie ogłoszona. Tytuł przygotowuje Cyber Rain Games – niewielki, ale doświadczony zespół, specjalizujący się dotychczas w tworzeniu gier dla zewnętrznych partnerów

– Bardzo cenię zespół Cyber Rain Games SP. z o.o. za jakość produkcji, zarówno pod kątem pomysłu, warstwy audiowizualnej, jak i tempa produkcji. Tattoo Punk to pierwsza gra ze świata zawodów przyszłości, którą przygotowuje spółka. Mocno liczymy na kolejne, równie unikalne projekty studia – komentuje prezes VARSAV Games Studio, Łukasz Rosiński

Zmiana strategii Cyber Rain Games i postawienie na budowanie rozpoznawalności marki jest efektem inwestycji w spółkę zespół przeprowadzonych przez VARSAV Games Studio oraz No Gravity Games S.A. Podobnie jak w przypadku innych podmiotów wchodzących w skład GK VARSAV Games Studio, Cyber Rain Games planuje przekształcenie w niedalekiej przyszłości w spółkę akcyjną i debiut na rynku NewConnect.

Zobacz najnowszy zwiastun TUTAJ.
Steam Wishlist: https://store.steampowered.com/app/1594850/Tattoo_Punk/
Press kit Tattoo Punk
Discord Cyber Rain Games

O spółkach:
VARSAV Game Studios S.A. koncentruje swoją działalność na produkcji gier komputerowych, działalności wydawniczej oraz inwestycjach w spółki z branży gier. Pierwsza produkcja studia, gra Bee Simulator, została wydana w dniu 14.11.2019, jednocześnie na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, w wersji pudełkowej i cyfrowej. Bee Simulator była pierwszą polską grą wydaną ekskluzywnie na Epic Games Store.
VARSAV Game Studios to 40-osobowe studio specjalizujące się w produkcji gier „z innej perspektywy“, czyli ukazujących graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach. Obecnie studio tworzy Giants Uprising i kończy pre-produkcję gry pod roboczym tytułem ARIA.

Kontakt dla inwestorów:
Tomasz Muchalski, t.muchalski@strictminds.com, tel. 504 212 463
Kontakt dla mediów:
Anna Potentas, a.potentas@strictminds.com, tel. +48 530 035 335
No Gravity Games koncentruje się na wyszukiwaniu wartościowych projektów gier komputerowych we wczesnej fazie realizacji, wspieraniu deweloperów w ich produkcji (w tym finansowaniu), a następnie wydawaniu gier na platformach cyfrowych oraz sprzedaży detalicznej na rynkach międzynarodowych.

Cyber Rain Games to studio złożone z ośmiu deweloperów, wcześniej znane jako Don’t Bite Devs Studio. Zespół jest odpowiedzialny za takie produkcje jak: Inner Voices, Regenesis Arcade, Wreckin’ Ball Adventure and Danger Escape Lab, które zostały wydawane na PC oraz Nintendo Switch.